МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Ми обираємо здоровий спосіб життя!

Ми обираємо здоровий спосіб життя!
Під таким девізом працює педагогічний колектив Кам’янського (Дніпродзержинського) металургійного коледжу, неодноразового призера Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту.
Саме стан спортивно-масової роботи цього коледжу було заслухано на засіданні ради директорів коледжів, технікумів, училищ Дніпропетровської області.
Турбота про здоров'я підростаючого покоління, його фізичний розвиток та фізична готовність до життя є справою суспільної значимості. Формувати у молоді переконання, що спорт – це здоров'я, що він допомагає повірити у себе -  це є професійний, громадянський обов'язок колективу Дніпродзержинського металургійного коледжу.
Творче і небайдуже ставлення до здоров'я молоді, яка формує майбутній соціум нашої держави, мотивує викладачів коледжу до активної громадської спортивно-оздоровчої роботи. Так, викладачі разом зі студентами коледжу облаштували спортивні та пляжні волейбольні майданчики у районах міста, де вільний час з користю для здоров'я можуть проводити не тільки студенти коледжу, а й мешканці міста.
Багато зусиль для розвитку фізичної культури і спорту приклав колишній директор коледжу Лясота Станіслав Миколайович. Зараз його справу успішно виконує директор коледжу Ольга Олександрівна Александрова.
Викладачі предметно-циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни добре розуміють, що спортивно-масова діяльність зміцнює та зберігає здоров'я, підвищує працездатність, готує не тільки до майбутньої професійної діяльності, а й знаходження свого місця в соціумі навчального закладу, міста, регіону, держави.
Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору