МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Чемпіон України-2017 на світовий Кубок Націй Данон поїде до США Рекомендовані

Чемпіон України-2017 на світовий Кубок Націй Данон поїде до США
Звертаюся до юних футболістів, які наступної весни стартують в розіграші Кубка Націй Данон. З достовірних джерел дізнався, що фінальний турнір міжнародного Кубка Націй Данон-2017 відбудеться в США. Щодо конкретного міста, то організатори ще уточнюють. Не виключено, що це буде Нью-Йорк.
Отже, шлях до Америки для кожного з вас, юні друзі, розпочнеться з вашого села, селища, містечка. А далі - районні та обласні змагання. Потім всеукраїнські зональні турнірі. І насамкінець - фінальний турнір Кубка Націй Данон. До Львова приїде вісімка найкращих дитячих футбольних колективів. Місцева «Арена» завжди готова прийняти футбольні таланти України.
Тепер прохання до батьків - про головний приз ви вже почули - поїздка до США на неофіційний  чемпіонат світу серед дитячих команд «Кубок Націй Данон». Тому також не сидіть, склавши руки та ноги. Побігайте, піднатужтеся, щоб у вашому краї відбулися стартові поєдинки Кубка Націй Данон. Це все лежить на совісті місцевих освітян та представників регіональних футбольних федерацій.
А готуватися вже треба зараз. Усім! Одним організаційно, іншим не розлучатися з м"ячем навіть цієї осінньо-зимової пори.
Микола Моторний, член Виконкому Асоціації аматорського футболу України, заслужений журналіст України.
вгору