МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Фінал «Шкіряного м’яча –Кубок Coca Cola» викликав великий інтерес у спортивної громадськості Буковини

Фінал «Шкіряного м’яча –Кубок  Coca Cola»  викликав великий інтерес  у спортивної громадськості Буковини
Всеукраїнські фінальні змагання з  футболу   «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»  викликав велику зацікавленість  у спортивної громадськості  Буковини. На перегляд змагань приїжджає велика кількість  фахівців футболу, уболівальників та учнів районних  спортивних шкіл.
Оргкомітет зробив усе можливе для проведення змагань на високому професійному рівні. Багато зусиль доклала  Чернівецька обласна федерація футболу на чолі з головою В. Орлецьким. Його заступник С. Задорожняк – основна дійова особа у практичному вирішення всіх нагальних питань з безпосереднього проведення змагань - транспорт, проживання та харчування, підготовка  місць проведення змагань. Головний суддя змагань, арбітр національної категорії П. Кобичик  налаштував суддів на об’єктивне проведення змагань.
Працівники обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  вирішують питання з організацією показових виступів на офіційному закритті змагань.  Високий рівень організації і проведення змагань відзначив   перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України О. Каденко.
Передав Корнелій Жукотинський, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору