МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Буковина готується до фіналу змагань «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-cola»

Буковина готується до фіналу змагань  «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-cola»
У  Чернівцях під головуванням начальника управління молоді і спорту обласної державної адміністрації Б.Вітовського  відбулось  чергове засідання організаційного комітету з проведення фінальних змагань школярів з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola». 
                Заступник голови   Чернівецької обласної федерації  футболу С. Задорожняк ознайомив присутніх з  тим, що зроблено  обласною федерацією і що треба зробити. Начальник управління фізичної культури і спорту Чернівецької міськради Д.Макаренко доповів про готовність стадіонів, на яких гратимуть юні футболісти. Попередні змагання відбудуться на стадіоні «Мальва», а фінальні на центральному стадіоні краю «Буковина». На випадок негоди підготовлено  футбольне поле зі штучним покриття спортивного комплексу «Олімпія».
                Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К. Жукотинський  доповів про готовність показових видів для урочистого відкриття і закриття змагань, та культурної програми для учасників.
                 Підсумок підбив голова обласного штабу  клубу «Шкіряний м’яч» П. Кобичик, який  сказав, що  в основному все готове для проведення фінальних змагань , які відбудуться 24-26 серпня і повинні пройти на високому рівні, а учасники змагань отримати задоволення від перебування в Чернівцях.
Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору