МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Найкращі гравці «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» Денис Чайка і Максим Скибінський прибули до Парижа на чвертьфінал ЄВРО-2016

Найкращі гравці «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» Денис Чайка і Максим Скибінський прибули до Парижа на чвертьфінал ЄВРО-2016
Найкращі гравці команд-переможниць Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» сезону-2014\2015 Денис Чайка та Максим Скибінський представляють Україну в Міжнародному футбольному таборі  CopaCoca-Cola™  у Франції  під час проведення чемпіонату Європи з футболу УЄФА™. Хлопці побувають у Парижі на останньому чвертьфінальному матчі УЄФА ЄВРО 2016™! Нині юні українські футбольні зірочки перебувають у таборі «CopaCoca-Cola».
Про те, що кращі гравці наймасовішого в Україні аматорського змагання завдяки Coca-Cola зможуть здійснити мрію, мабуть, кожного юного футболіста - побувати на УЄФА ЄВРО 2016™ - було повідомлено на прес-брифінгу, присвяченому завершенню змагань сезону у молодшій віковій категорії турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» сезону 2015\2016рр. Захід відбувся 7 червня на стадіоні м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області.
Юнацькі футбольні  турніри Copa Coca-Cola™, подібні до «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola», проводяться в багатьох країнах світу. Для кращих юних футболістів, що беруть у них участь, Компанія Coca-Cola також традиційно організовує міжнародні футбольні табори. Саме  у такому таборі з 29-го червня по 4-те липня неподалік від французької столиці перебуватимуть два переможці минулорічного «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola». Учасниками табору стануть 125 юних футболістів  з 15 країн.
««Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» наразі є найбільш масовим спортивним змаганням в Україні. Підтримуючи його, Компанія Кока-Кола підтримує й місцеві громади. Адже турнір охоплює майже 80 відсотків шкіл України, залучені шкільні команди навіть невеликих містечок і сіл. Для таких команд просто участь у такому масштабному змаганні, як «Шкіряний м’яч», вже сама по собі – досягнення. А якщо така маленька команда досягає перемоги у турнірі, як минулого року команда з чернівецького села Дорошівці -  це стає прикладом того, як завдяки таланту, наполегливості, самовіддачі і, звичайно, злагодженим колективним діям, можна досягати, здавалось би, неймовірних успіхів. А те, що ми надаємо кращим гравцям турніру унікальну можливість побувати на УЄФА ЄВРО 2016™ – велике спонукання для десятків тисяч учасників «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» наполегливо займатися футболом, щоб здійснити свої теперішні футбольні мрії. Ми дбаємо про якість життя молоді, щоб вона була сильною, активною, позитивною і спраглою до нових починань. У цьому ми вбачаємо важливий напрямок соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола перед українським суспільством», - підкреслила директор відділу зі зв’язків із громадськістю компанії «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська. ‑Звичайно, незабутньою подією стане для кращих учасників турніру присутність на чвертьфінальному матчі УЄФА ЄВРО 2016™  на паризькому стадіоні «Стад де Франс». Але не менш важливо, що підлітки з багатьох країн світу зустрінутьcя і спілкуватимуться всім їм зрозумілою мовою футболу. Будуть тренування, змагання, зустріч із легендарним півзахисником каталонської «Барселони» та збірної Іспанії Хаві і навіть невеликий майстер-клас у притаманному йому стилі гри. Ну і, звісно, час на те, щоб побачити цікавинки французької столиці».
Найкращим гравцем команди навчально-виховного комплексу (НВК) с. Дорошівці Заставнівського району Чернівецької області, яка виграла у минулому сезоні турнір «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» у молодшій віковій категорії було названо її капітана, півзахисника Максима Скибінського. Цікаво, що дідусь юного таланта свого часу грав за московське «Динамо», а сам він уже встиг потрапити «на олівець» селекціонерів футбольної академії донецького «Шахтаря». «За майбутню поїздку вдячний, по-перше, Coca-Cola, а також моєму тренерові, «Шкіряному м’ячу», та звичайно, своїй команді, - сказав Максим Скибінський. - Адже виграє не один гравець, виграє уся команда». У команді НВК №111 з Дніпра, яка у сезоні 2014-2015 рр. тріумфувала у старшій віковій категорії, кращим обрано нападника команди Дениса Чайку.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – за сприяння Асоціації аматорського футболу України).

 

вгору