МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Кубок Націй Данон: нефутбольні події на «Арені-Львів»

Кубок Націй Данон: нефутбольні події на «Арені-Львів»
Ніяк не можу второпати - чому іноземці-капіталісти більше дбають про українських дітей, ніж наші бандити-олігархи усі разом узяті. Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Націй Данон», яким опікувалися компанія «Данон», Асоціація аматорського футболу України та ТМ «Sеlеcт» організували дітям не тільки чудове футбольне свято, а й велике культурно-мистецьке дійство, різноманітні конкурси і розваги для юних футболістів та їхніх симпатиків.
   Було багато пісень, спортивних танців та інших показових виступів. Уболівальники навіть мали змогу пробити пенальті воротарям з команд-фіналістів Кубка Націй Данон. І тут були свої переможці.
   Пропоную вашій увазі невеличкий фотозвіт з нефутбольної, але пов"язаної з цим видом спорту частини Кубка Націй Данон. Адже не тільки діти, але й дорослі залишилися задовеленими від побаченого, почутого і смаковитої продукції компанії «Данон».
   Сотні хлопців і дівчат з різних куточків України повернулися додому з найрізноманітнішими призами, подарунками, сувенірами та смачними йогуртами (і не тільки) компанії «Данон».
   Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
Київ – Львів – Київ.
Фото автора.
вгору