Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

КУБОК НАЦІЙ ДАНОН. СТАДІОН «АРЕНА-ЛЬВІВ». ЗОШ-3 (БЕРИСЛАВ) – НВО-6 (Кіровоград). ХТО З НИХ ПОЇДЕ ДО ФРАНЦІЇ?

Сьогодні, 25 травня 2016 року у містечку Винники, що неподалік Львова, фінішував груповий етап фінального турніру Всеукраїнських змагань «Кубок Націй Данон».
Пропонуємо вашій увазі всі результати групових змагань (вікова група 2004 р.н.).Стадіон імені Богдана Маркевича.  Група «А». Перший тур. 24 травня (вівторок). ЗОШ № 3  (Берислав) – ЗОШ № 12 (Конотоп) – 1:0, ЗОШ (село Прилбичі) – НВК № 26  (Рівне) – 0:0. Другий тур. 25 травня (середа). ЗОШ № 12  (Конотоп) – НВК № 26  (Рівне) – 2:0. ЗОШ № 3  (Берислав) – ЗОШ (село Прилбичі) – 4:1. Третій тур. 25 травня (середа).  ЗОШ (село Прилбичі) – ЗОШ № 12 (Конотоп) – 1:1, НВК № 26 (Рівне) – ЗОШ № 3  Берислав – 0:0.
Підсумкова таблиця
                   І   В   Н   П    М    О
Берислав   3   2   1   0    5-1    7
Конотоп     3   1   1   1    3-2    4
Рівне          3   0   2   1   0-2    2
Прилбичі   3   0   2   1    2-5    2
Група «Б». Перший тур. 24 травня (вівторок). ЗОШ (Черняхів) – ЗОШ № 9 (Нікополь) – 2:1, ЗОШ № 1  (Свалява) – НВО № 6 (Кіровоград) – 0:1. Другий тур. 25 травня (середа). ЗОШ № 9 (Нікополь) – НВО № 6 (Кіровоград) – 0:4, ЗОШ  (Черняхів) – ЗОШ № 1 (Свалява)– 0:0. Третій тур. 25 травня (середа). ЗОШ № 1 (Свалява) – ЗОШ № 9 (Нікополь) – 2:0, НВО № 6 (Кіровоград) – ЗОШ  (Черняхів) – 1:0.
І   В   Н   П    М    О
         Кіровоград        3   3   0   0   6-0    9
         Свалява               3   1   1   1   2-1    4
Черняхів             3   1   1   1   2-2    4
Конотоп              3   0   0   3   1-8    0
Вирішальними в боротьбі за перші місця стали матчі другого туру Береславська команда завдавши нищівної поразки господарям змагань з рахунком 4:1, достроков здобула путівку на фінальний поєдинок. Дві перемоги кіровоградської команди практично гарантували перемогу у групі «Б». Та в команді Черняхова були шанси обійти головного суперника. Для цього потрібно було в заключному поєдинку перемогти футболістів Кіровограда з будь-яким рахунком. Та дива не сталося. Кіровоградські хлопці все-таки забили переможний м’яч. На жаль, ця поразка відкинула представників Житомирщини аж на третє місце.
Перед вами підсумкові турнірні таблиці. Переможці груп розіграють чемпіонський титул. Команди, які фінішували другими, змагатимуться за бронзові медалі. Колективи, які стали третіми, гратимуть за п’яте місце. І нарешті, команди, що фінішували четвертими, гратимуть у матчі за 7 місце.
Тепер учасники фінального турніру «Кубок Націй Данон» залишають гостинні Винники і перебираються на стадіон «Арена-Львів». Завтра, 26 травня 2016 року, починаючи з 10.00 захоплюючі поєдинки юних футбольних талантів України. Фінальний поєдинок стартує о 12.00.А вболівальників, крім футболу високого гатунку, чекає насичена культурно-розважальна програма, яку підготували компанія «Данон» та Асоціація аматорського футболу України. Приходьте!
Нагадаємо, що чемпіон українського Кубка Націй Данон у жовтні-2016 представлятиме нашу державу на неофіційному дитячому чемпіонаті світу Кубка Націй Данон, який відбудеться у Парижі.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).