МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Олександр Каденко: «Цього року значно виріс авторитет Кубка Націй Данон»

Олександр Каденко: «Цього року значно виріс авторитет Кубка Націй Данон»
Про підсумки першого ігрового дня фінального турніру «Кубка Націй Данон», який стартував 24 травня 2016 року в містечку Винники, ділиться своїми враженнями перший віце-президент Асоціації аматорського футболу Олександр Каденко:
  • Спільними  зусиллями, а це – Мінмолодьспорт, МОН України, Федерація футболу України, компанія «Данон», наша Аматорська асоціація разом з вітчизняними і зарубіжними спонсорами і меценатами, нам вдалося серйозно підготуватися до футбольного свята «Кубок Націй Данон». Нарешті всім стало зрозуміло, що до дитячих спортивних забав треба ставитися по дорослому, фахово. Адже наше завдання – якнайбільше залучити юних українців цієї вікової категорії до занять спортом. Про це постійно наголошує президент Асоціації аматорського футболу України, відомий український меценат, батько Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» Федір Шпиг.

  • Чи вдалося повністю виконати намічену програму першого ігрового дня?

  • До цього футбольного свята почали готуватися заздалегідь. Тому великих «проколів» не було. І це все завдяки тим фахівцям, які були безпосередньо причетні до підготовки не тільки фінального турніру, а всіх етапів, починаючи з міських і сільських змагань, а потім ‑ районних, обласних і загальнонаціонального зонального турніру, які проходили в семи регіонах України. Приємно, що цього року значно виріс авторитет Кубка Націй Данон. На проведення кожного всеукраїнського зонального турніру претендували на одне місце по кілька обласних федерацій.

  • Як пересічному школяру Львівщини потрапити на заключний день фіналів, що відбуватиметься 26 травня на стадіоні «Арена-Львів»?

  • Ми передали у львівські школи спеціальні безкоштовні запрошення. Крім футбольних поєдинків наша асоціація разом з компанією «Данон» підготувала спеціальну розважальну програму з різними конкурсами та подарунками. Повірте, буде цікаво і весело.

Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
Львів – Винники.
Фото автора.

 

вгору