МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ДОНЕЧЧИНА: тривають Спортивні ігри України з волейболу

ДОНЕЧЧИНА: тривають Спортивні ігри України з волейболу
На базі Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії міста Краматорськ відбулись Спортивні ігри України з волейболу серед дівчат студентів коледжів Донецької області.
На урочистому відкритті учасників привітав заступник начальника Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Крилевський. Він побажав дівчатам чесної боротьби, успіхів як в спортивній, так і в учбовій діяльності та показати високий рівень майстерності в іграх.
У змаганнях взяли участь 6 команд з Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Бахмута та Красногорівки.
         Золоту нагороду виборола команда Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (директор - Макуха О.М.), срібло – команда Бахмутського педагогічного коледжу (директор – Мащенко Н.Б.), бронзу – команда Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету (директор – Єгорова І.А.).
         Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України.

 

вгору