МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Вінниця: відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «CoolGames» 2019-2020 років Рекомендовані

Вінниця: відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «CoolGames» 2019-2020 років
16 січня 2020 року в легкоатлетичному манежі Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи проведено змагання школярів загальноосвітніх навчальних закладів регіону у трьох вікових дивізіонах.
         Манеж був прикрашений державним прапором України, банером Комітету з фізичного виховання та спорту та банером Всеукраїнських змагань «Круті ігри».
         Школярі разом зі студентами та викладачами кафедри фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського виконали руханку. На локаціях юні спортсмени показали високий рівень рухової активності та майстерності.
         Учасників змагань привітали гімнастичною композицією вихованці Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з художньої гімнастики.
Переможцям та призерам ігор начальник облвідділення Геннадій Бочарьов та головний суддя змагань Михайло Мельник вручили грамоти та кубки – ними виявились школярі ЗОШ І-ІІІ ст. №27 м. Вінниці – І місце, Літинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – ІІ місце та Томашпільської районної гімназії – ІІІ місце.
Школярі ЗОШ №27 м. Вінниці захищатимуть честь Вінниччини у фінальних змаганнях Всеукраїнських змагань, які відбудуться 20-24 лютого ц.р. у м. Києві.
 
 
Прес-центр Вінницького ОВ КФВС.
вгору