МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Відбувся відбірковий етап Шкільної волейбольної ліги України серед дівчат

Відбувся відбірковий етап Шкільної волейбольної ліги України серед дівчат
На спортивній базі спеціалізованої школи № 63 відбувся Маріупольський міський етап чемпіонату України з волейболу серед  дівчат 2005 р.н. закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 років.
Протягом тижня проводились змагання в районах: Центральний район на базі СШ № 63, Кальміуський район - СШ № 42, Приморський район - ЗЗСО № 54, Лівобережний район - Гімназія № 1. Загалом в змаганнях взяли участь 18 команд (216 дівчат).
Переможцями районів стали команди: ЗЗСО № 9, 37, СШ № 5, 42 які були запрошені на міський етап. Згідно регламенту команди змагались за коловою системою.
Переможцем змагань стала команда Спеціалізованої школи № 5, на другому місці команда СШ № 42 та на третьому команда ЗЗСО № 9.
Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, грамотами, медалями, м’ячами від Маріупольського управління молоді та спорту та від відділення національного олімпійського комітету України в Донецької області діти отримали олімпійську символіку і літературу.
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України.
вгору