МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ОСВІТЯНСЬКИЙ СПОРТКОМІТЕТ ЗАПОЧАТКОВУЄ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ШКОЛЯРІВ Рекомендовані

ОСВІТЯНСЬКИЙ СПОРТКОМІТЕТ ЗАПОЧАТКОВУЄ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Сьогодні в МОН України відбулася нарада голів філій Комітету ФВС та вчителів з фізичного виховання щодо проведення першого мегапроекту.

Менше ніж за півтора місяці, 1-4 грудня, Міжнародний дитячий центр «Артек» та Міжнародна тенісна академія в Пущі-Водиці відчинять двері для 550 дівчат і хлопців з 24 регіонів України та міста Києва, які змагатимуться у відбіркових естафетах, рухливих командних іграх та квестах «Біатлон», «Гулівер», «Angry Birds», «Конвеєр», «Сухий басейн», «Флеш», «Фортеця» тощо. Фінальні змагання відбудуться 4 грудня в спортивному комплексі «Меридіан». Кожна команда складається з 22 учнів і учениць у трьох вікових категоріях 9–10 років, 11–13 та 14–17 років. Переможці старшої вікової категорії представлятимуть Україну на Educational Games в Афінах та Олімпії в березні 2019 року. Також області-переможці отримають інвентар для проведення змагань у майбутньому.
- Ми дуже активно шукали нові інноваційні підходи залучення учнів до рухової активності. Вірю, що започаткування всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей 9–17 років «Cool Games» змінять ставлення школярів і школярок до фізичної культури, а уроки cтануть яскравими, цікавими та привабливими для нашої молоді. Цей спортивний захід не потребує спеціальної підготовки. Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту, - сказав голова освітянського Спорткомітету Вадим Стеценко.
Беріть участь у змаганнях! Буде круто, цікаво й весело!!!
Зі здоровою кмітливою спортивною і розумною молоддю Україна переможе!
вгору