МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

"Шкіряний м"яч" України-2018. Стартують 14-річні хлопці Рекомендовані

"Шкіряний м"яч" України-2018. Стартують 14-річні хлопці
Календар Всеукраїнських фінальних змагань з футболу 
«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» 2017/2018
м. Нова Каховка Херсонської області
27-29 серпня 2018 р.
Вікова група U-14
27 серпня (понеділок) – день приїзду – до 13.00
Обід – 13.00 – 14.00. Нарада з учасниками змагань, жеребкування – 14.30-15.00
Стадіон «Енергія» (Нова Каховка)
15.45 – змагання з елементів техніки гри у футбол
17.00 – урочисте відкриття змагань
Груповий етап
І тур
17.30 НВК № 2 м. Нова Каховка – НВК № 26 м. Рівне
НВО № 6 м. Кропивницький – Академічний ліцей м. Івано-Франківськ
18.20 ЗОШ № 9 м. Мирноград – гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород 
ЗОШ № 1 м. Кролевець – ЗОШ № 16 м. Вінниця
Вечеря – 19.00 – 19.30
28 серпня (вівторок)
Сніданок – 8.00 – 8.30
ІІ тур
9.30 НВК № 26 м. Рівне – Академічний ліцей м. Івано-Франківськ
НВК № 2 м. Нова Каховка – НВО № 6 м. Кропивницький
10.20 Гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород – ЗОШ № 16 м. Вінниця
ЗОШ № 9 м. Мирноград – ЗОШ № 1 м. Кролевець
ІІІ тур
11.10 НВО № 6 м. Кропивницький – НВК № 26 м. Рівне
Академічний ліцей м. Івано-Франківськ – НВК № 2 м. Нова Каховка 
12.00 ЗОШ № 1 м. Кролевець – гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород
ЗОШ № 16 м. Вінниця – ЗОШ № 9 м. Мирноград
Обід: – 13.00 – 14.00
Вечеря – 18.30 – 19.00
Група А
№ 
п/п Назва команди І В Н П М О
1 НВК № 2 м. Нова Каховка (Херсонська обл.) 
2 НВО № 6 
м. Кропивницький 
3 Академічний ліцей 
м. Івано-Франківськ 
4 НВК № 26 м. Рівне
Група Б
№ 
п/п Назва команди І В Н П М О
1 ЗОШ № 9 м. Мирноград (Донецька обл.) 
2 ЗОШ № 1 м. Кролевець (Сумська обл.) 
3 ЗОШ № 16 м. Вінниця 
4 Гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород
29 серпня (середа)
Сніданок – 7.45 – 8.30
9.15 Ігри за 7 і 5 місця
4 місце А _________________ – 4 місце Б _________________
3 місце А _________________ – 3 місце Б _________________
10.15 Гра за 3 місце
2 місце А _________________ – 2 місце Б ________________
11.15 Гра за 1 місце
1 місце А _________________ – 1 місце Б _________________ 
12.15 Урочисте закриття змагань
Обід – 13.00 – 14.00
Від’їзд команд після 14.00
Календар Всеукраїнських фінальних змагань з футболу 
«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» 2017/2018
м. Нова Каховка Херсонської області
27-29 серпня 2018 р.
Вікова група U14
27 серпня (понеділок) – день приїзду – до 13.00
Обід – 13.00 – 14.00. Нарада з учасниками змагань, жеребкування – 14.30-15.00
Стадіон «Енергія» (Нова Каховка)
15.45 – змагання з елементів техніки гри у футбол
17.00 – урочисте відкриття змагань
Груповий етап
І тур
17.30 НВК № 2 м. Нова Каховка – НВК № 26 м. Рівне
НВО № 6 м. Кропивницький – Академічний ліцей м. Івано-Франківськ
18.20 ЗОШ № 9 м. Мирноград – гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород 
ЗОШ № 1 м. Кролевець – ЗОШ № 16 м. Вінниця
Вечеря – 19.00 – 19.30
28 серпня (вівторок)
Сніданок – 8.00 – 8.30
ІІ тур
9.30 НВК № 26 м. Рівне – Академічний ліцей м. Івано-Франківськ
НВК № 2 м. Нова Каховка – НВО № 6 м. Кропивницький
10.20 Гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород – ЗОШ № 16 м. Вінниця
ЗОШ № 9 м. Мирноград – ЗОШ № 1 м. Кролевець
ІІІ тур
11.10 НВО № 6 м. Кропивницький – НВК № 26 м. Рівне
Академічний ліцей м. Івано-Франківськ – НВК № 2 м. Нова Каховка 
12.00 ЗОШ № 1 м. Кролевець – гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород
ЗОШ № 16 м. Вінниця – ЗОШ № 9 м. Мирноград
Обід: – 13.00 – 14.00
Вечеря – 18.30 – 19.00
Група А
№ 
п/п Назва команди І В Н П М О
1 НВК № 2 м. Нова Каховка (Херсонська обл.) 
2 НВО № 6 
м. Кропивницький 
3 Академічний ліцей 
м. Івано-Франківськ 
4 НВК № 26 м. Рівне
Група Б
№ 
п/п Назва команди І В Н П М О
1 ЗОШ № 9 м. Мирноград (Донецька обл.) 
2 ЗОШ № 1 м. Кролевець (Сумська обл.) 
3 ЗОШ № 16 м. Вінниця 
4 Гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород
29 серпня (середа)
Сніданок – 7.45 – 8.30
9.15 Ігри за 7 і 5 місця
4 місце А _________________ – 4 місце Б _________________
3 місце А _________________ – 3 місце Б _________________
10.15 Гра за 3 місце
2 місце А _________________ – 2 місце Б ________________
11.15 Гра за 1 місце
1 місце А _________________ – 1 місце Б _________________ 
12.15 Урочисте закриття змагань
Обід – 13.00 – 14.00
Від’їзд команд після 14.00
Прес-служба Асоціації аматорського футболу України.
вгору