МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Донеччина: фінальні змагання Спартакіади пришкільних таборів

Донеччина: фінальні змагання Спартакіади пришкільних таборів
Завершується перша зміна пришкільних таборів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) південної зони Донецької області, а саме міста Маріуполя та районів.
Протягом трьох тижнів дітям 1-4 класів вихователі не давали засумувати та проводили для них різні спортивні змагання, естафети та конкурси. Також малеча брала участь у районних та міських спортивних змаганнях.
Першим етапом спартакіади пришкільних таборів були районні змагання, на них були виявлені кращі команди, які були запрошені на фінал.
У фінальній частині спартакіади, яка проводилась на стадіоні загальноосвітньої школи № 65, взяли участь найспритніші, найвеселіші та найспортивніші школярі. Кожну команду представляли 5 хлопчиків та 5 дівчаток.
Ці змагання покликані не тільки визначити переможців, а і створити атмосферу свята в грі-змаганні, виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати самостійність, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі, зміцнювати здоров’я, виховувати в учнів почуття дружби, колективізму та взаємовиручки .
Змагання проводились за програмою:
-    «Веселі старти» - спортивні естафети з обручами, м’ячами та гімнастичним знаряддям;
-    рухливі ігри;
-    міні-футбол.
            У кожній частині змагань судді визначали найсильніших, таким чином у Веселих стартах кращий результат показали хазяї спортивного майданчика, команда загальноосвітньої школи № 65.
У рухливих іграх свою організованість та вміння долати перешкоди показала команда загальноосвітньої школи № 10.
Найкращу гру у футбол показала команда загальноосвітньої школи № 64.
            Переможці та призери отримали спортивні призи, медалі від Маріупольського Управління молоді та спорту і дипломи від Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору