МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Дніпропетровщина: відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Знавці Олімпійського спорту»

90 учасників у двох вікових категоріях - переможці регіональних змагань з’їхалися до  Дніпровської академії неперервної освіти, щоб з’ясувати, хто найкращий.
Усі учасники конкурсу отримала пам’ятні медалі та дипломи лауреатів, а переможці та призери конкурсу отримали призи від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровського  обласного відділення Національного Олімпійського комітету.
У молодшій віковій категорії(серед учнів 1-4 класів) переможцями стали:
1 місце - Свашенко Даніїл, учень ЗОШ № 11 м.Марганець
2 місце  - Колоша Поліна, учениця ЗОШ № 24 м.Нікополя
3 місце  вибороли 2дівчинки: Фесенко Олеся, учениця ЗОШ № 42 м.Дніпро та Шубіна Софія – ЗОШ №7 м. Павлоград.
У старшій віковій категорії (серед учнів 5-9 класів) перше місце виборов Білик Данило, учень Кам’янської ЗОШ Червоногригорівської ОТГ Нікопольського району. Друге місце посіла Семенова Марія, учениця ЗОШ №6 м.Нікополя. Третє місце зайняла Клішко Ліза, учениця ЗОШ №7 м. Павлограда.