МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Найкращі волейболістки Донеччини

Найкращі волейболістки Донеччини
Цікавим виявився початок тижня для  дівчат закладів професійної освіти Донецької області. З 5 по 7 березня у м. Краматорськ на спортивній базі Державного навчального закладу "Краматорське вище професійне металургійне училище" відбувалися обласні фінальні змагання з волейболу - Спартакіади Донецької області 2017 – 2018 років серед учнів  закладів професійної освіти.
Напередодні жіночого свята продемонструвати свою майстерність у Краматорськ з’їхалися переможці зональних змагань з різних куточків області. Дівчата з кожної команди намагалися атакувати суперниць, слідкували за обороною, в деяких епізодах матчів по-справжньому дивували вболівальників.
Завдяки постійним тренуванням, згуртованості в команді дівчата Лиманського професійного училища посіли перше місце, другими стали волейболістки Краматорського вищого професійного металургійного училища, представниці Маріупольського професійного ліцею автотранспорту поповнили скарбничку нагород свого навчального закладу кубком за третє місце.
Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає дівчат та їх тренерів, бажає подальших успіхів і нових перемог на майданчиках країни.
Донецьке обласне відділення КФВС МОН України.
вгору