МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ЗАКАРПАТСЬКІ СДЮСШОРІВЦІ з гандболу впевнено розпочали новий сезон

ЗАКАРПАТСЬКІ СДЮСШОРІВЦІ з гандболу впевнено розпочали новий сезон
Протягом минулого тижня гандболісти місцевої СДЮСШОР з гандболу «Карпати» брали участь у змаганнях різного рангу. Так, 16-18 жовтня дівчата 2001-2002 р.р.н приймали І тур чемпіонату України у спорткомплексі «Юність». 
Позмагатися з ужгородками приїжджали суперниці зі Львова та Тернополя.  Якщо суперниць з Тернополя як ужгородки та і львівянки обіграли без усіляких труднощів (відповідно рахунки 47:12 та 56:12), то гра карпатівок і дівчат з Галичини виявилась надзвичайно цікавою і напруженою. Всю гру йшла запекла боротьба, як кажуть м’яч в м’яч , і тільки у другому таймі ужгородки впевнено вийшли вперед з перевагою у 6 м’ячів. Але втримати до кінця гри цю перевагу не вдалося і в результаті перемога з мінімальним рахунком 23:22.  Після першого туру закарпатські дівчата посідають першу сходинку західної зони. Серед вихованок тренерів-викладачів Шукаль О.Г. та Чернова В.І. варто відзначити хорошу гру Шукаль М., Савко Е., Гирявець А., Гававки А., Макаренко О. та Сендрей Х.
         У першій грі закарпатські гандболістки впевнено переграли рівенських суперниць з рахунком 37:17, а наступного дня – 31:23. Тож перші 4 очка у свою скарбничку наші дівчата поклали. Серед ужгородок стабільною і впевненою грою відзначались Когуч Є., Гавріш А., Петрів А., Матьовка О., Фучко В. та Сенинець Ю.
         Крім того, 21жовтня розпочали свої старти і юнаки, але в змаганнях обласного рівня у І турі Чемпіонату області з гандболу «Дитяча ліга» серед юн. 2003-2004 р.р.н , що проходили  у м. Перечин. У гандбольних баталіях прийняли участь команди ОДЮСШ «Спартак» (тренер Попович О.), ДЮСШ Перечин (тренер Янкович В.), ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Науменко М.), ДЮСШ В.Березний (тренер Ходаковський М.) та СДЮСШОР «Карпати» м.Ужгород (тренер Шайбаков А.). А результати ігор після І туру наступні: В. Березний – СДЮСШОР Ужгород    13 : 28
«Хуст-Нарцис» - ОДЮСШ «Спартак»  15 : 11
Перечин – СДЮСШОР Ужгород           15 : 20
В. Березний – «Хуст-Нарцис»                  6 : 21
Перечин – ОДЮСШ «Спартак»             15 : 19.
Після першого туру максимальну кількість очок набрали СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород) та ДЮСШ «Хуст-Нарцис» ‑ по 6 очок, ОДЮСШ «Спартак» має в активі 4 очка, а команди В.Березного та Перечина по 2 очка. У команді СДЮСШОРІВЦІВ варто відзначити хорошу гру Беке Д., Воробьєнка Б., Корчинського О., Савицького Б., Лісія Д., Дробяцького Є., Сімйона І. та воротаря Шайбакова Н.
Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

 

вгору