МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стартували ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини Рекомендовані

Стартували ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини
Стартували уже ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини 2017-2018 навчальних років. Першими змагатись випало футболістам, які 17 та 18 жовтня зіграли зональні змагання. Участь у визначенні фіналістів прийняло 18 команд, в складі яких грали більше 250 учасників із усіх районів нашої області.
Після двох днів за допомогою професійних суддівських бригад було визначено фіналістів, якими стали команди: Бучацького, Бережанського, Підгаєцького районів, Теребовлянської, Чортківської, Кременецької міських рад, Підволочиської селищної ради та міста Тернополя.
Відмітимо, що змагання з футболу стали першими в цілій низці змагань ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2017-2018 навчальному році. Цього року в програму включено 14 видів програми серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів та 8 видів програми серед учнів І-ІІ ступенів. Можливість змагатись на рівних будуть мати юнаки та дівчата як з районних команд так і з команд селищних та міських рад (громад). Минулорічна практика показала, що без виведення підсумкового загальнокомандного заліку команди активніше приймають участь у змаганнях, тож цього року оргкомітет залишив основні положення проведення без змін.
Наступними змагатись на спортивні майданчики в зональних змаганнях з волейболу 11 листопада вийдуть юнаки учні ЗОШ І-ІІІ ст. області.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 
вгору