Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Тернополі відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед команд ДЮСШ

У Тернополі відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед команд ДЮСШ
82 юних легкоатлети з шести районних спортивних шкіл та міста Тернополя, незважаючи на несприятливі погодні умови, виступили в чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу.
Учасники змагались на різних дистанціях кросу в трьох вікових групах: 2000-2001, 2002-2003, 2004 р.н. і молодші.Ці змагання мали статус відбіркових для участі в чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат ДЮСШ, СДЮШОР, який відбудеться 20-22 жовтня в Сумах, тому долучились до них усі наші легкоатлети, які тренуються в видах витривалості, - інформує Федерація легкої атлетики області.
У командному заліку з найменшою сумою очок – 23, перше місце виборола команда ОДЮСШ (тренери Стефанишина О.В., Дуда Б.П., Дуда О.В.). Набравши по 27 очок, друге і третє місця розділили команди Бережанської (тренер Дуда В.П.) та Зборівської ДЮСШ (тренер Небельський В.Р.).
Зокрема, як повідомив Володимр Небельський, зборівчани вибороли на змаганнях п’ять медалей. Так,Мельник Олександр здобув І місце на дистанції 3000 метрів, другі місця посіли Мочук Марія (800 метрів), Рава Уляна (1000 метрів), Антонюк Андріана (1500 метрів), Наконечний Святослав був третім на дистанції 1000 метрів.
Далі місця у турнірній таблиці командного заліку змагань розподілилися так: четверте – Збаразька ДЮСШ – 33 очок; п’яте – Заліщицька ДЮСШ – 39 очок; шосте – ДЮСШ Тернопільського району – 50 очок.
В особистому заліку переможцями та призерами стали:
800 м – дівчата 2004 р.н. і молодші
І місце Марущак Діана 2.37,8 (Заліщики)
ІІ місце Мочук Марія 2.40,9 (Зборів)
ІІІ місце Глущак Ольга 2.50,8 (Бережани)
1000 м – дівчата 2002-2003 р.н.
І місце Ткач Зоряна 3.11,9 (Бережани)
ІІ місце Рава Уляна 2.14,4 (Зборів)
ІІІ місце Меркушина Олександра 3.32,2 (ОДЮСШ)
1500 м – дівчата 2000-2001 р.н.
І місце Когут Таня 5.00,6 (Бережани)
ІІ місцеАнтонюк Андріана 5.11,5 (Зборів)
ІІІ місце Теслюк Ангеліна 5.28,1 (ОДЮСШ)
1000 м – юнаки 2004 р.н. і мол.
І місце Гунька Мар’ян 3.11,8 (Бережани)
ІІ місце Путькалець Дмитро 3.14,3 (Збараж)
ІІІ місце Наконечний Святослав 3.16,5 (Зборів)
2000 м – юнаки 2002-2003 р.н.
І місце Горошко Юрій 6.17,2 (ОДЮСШ)
ІІ місце Гнатів Віктор 6.17,4 (ОДЮСШ)
ІІІ місце Телев’як Павло 6.25,8 (Збараж)
3000 м – юнаки 2000-2001 р.н.
І місце Мельник Олександр 9.17,9 (ОДЮСШ)
ІІ місце Корнатий Владислав 9.23,9 (Збараж)
ІІІ місце Куп’як Максим 9.33,1 (ОДЮСШ)
Усі призери та переможці були відзначені грамотами , медалями управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та призами Тернопільського  відділення НОК України.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 

 

вгору