МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Відбулося посвячення школярів Львівщини у юні спортовці та козачата обласної ДЮСШ Рекомендовані

Відбулося посвячення школярів Львівщини у юні спортовці та козачата обласної ДЮСШ
Під час вшанування Дня захисника України відбулося фізкультурно-просвітницьке свято з нагоди посвячення школярів загальноосвітніх шкіл міста у юні спортовці та козачата освітянської Львівської обласної ДЮСШ в день Покрова Пресвятої Богородиці.
   Були вступні слова директора ЛОДЮСШ і вітання почесних гостей, зокрема заступника начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослава Гавриха, а також начальника навчально-спортивного відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігоря Вовка; урочиста посвята в юні спортовці та козачата; показові виступи, художня самодіяльність; «веселі старти»; нагородження юних спортовців.
   Зазначимо, що для покращення виховної роботи зі спортивною молоддю та для відродження Українських національних традицій, у Львівській обласній ДЮСШ створена сотня Івана Мазепи "Прикарпатської Січі" Українського козацтва. У 2017 році, Львівський обласний осередок "Прикарпатська Січ" Українського козацтва святкує 25-річний ювілей с моменту свого створення. З такої нагоди найбільш активні працівники та тренери Львівської ОДЮСШ були нагороджені пам'ятними медалями Українського Козацтва.
   Юні спортовці ж отримали можливість показати свою спритність та швидкість на "Веселих Стартах", та були нагороджені цікавими книжками та солодкими частунками.
   Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору