Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Відкриття спартакіади в Чернівецькому політехнічному коледжі Рекомендовані

Відкриття спартакіади в Чернівецькому політехнічному коледжі
На оновленому стадіоні державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» відбулось урочисте відкриття спартакіади закладу.
         Під звуки гімну України капітани команд підняли Державний прапор України. Із словами привітання до присутніх звернулась директор коледжу Фесік Л.І., яка побажала всім міцного здоров’я та спортивних звитяг, закликала студентів вести здоровий спосіб життя адже фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою, оптимізму, здоров’я та довголіття.
         Головний суддя змагань Данілов О.О. привітав учасників та оголосив програму змагань з легкої атлетики. Студенти мали можливість показати свої найкращі результати на дистанції 200, 500, 1000 м., стрибках в довжину та естафеті 4х100 м.
         За підсумками змагань переможцями стали: 200 м.  І місце – Яновський Давид 511 група (відділення інформаційних технологій), 500 м. І місце – Ковалишин Наталія 511 група (відділення інформаційних технологій), 1000 м. І місце – Павлюк Іван 221 група (відділення електроніки та телекомунікацій), стрибки в довжину І місце - Вакараш Ігор 211 група (відділення електроніки та телекомунікації), естафета 4х100 м. І місце, 421 група (відділення інформаційних технологій).
         Переможців та призерів нагороджено кубками та дипломами Оргкомітету.
Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 
вгору