МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

День фізичної культури та спорту у Вишгородському районі

День фізичної культури та спорту у Вишгородському районі
На спортивному майданчику Вишгородської районної КДЮСШ до Дня фізичної культури та спорту відбулося справжнє спортивне свято. Керівництво КДЮСШ відзначило своїх кращих тренерів та їхніх вихованців.
Це свято пройшло цікаво, змістовно та  креативно. Кожне відділення КДЮСШ презентувало виступи своїх вихованців. На святі були й присутні і почесні гості: секретар Вишгородської міської ради – Бражнікова Т.О, начальник відділу освіти Вишгородської РДА – Фороща Т.В., начальник відділу фізичної культури та спорту Вишгородської РДА – Лазарев М.Л. та ін. Також були запрошені ветерани спорту та почесні гості – Волкотруб О.В. та Гордійчук О.В., Філіпович А.М., Самсон М.М. та ін.
А показати юним вихованцям було що, досить успішним та урожайним на медалі видався 2017 рік.  Вихованці відділення футболу під курівництвом Каплунова Г.М. стали чемпіонами м. Києва та срібними призерами Київської області. Вихованки відділення х/гімнастики перемагали в чемпіонаті Київської області та різних престижних міжнародних , всеукраїнських та обласних турнірах. Багаторазові призери та чемпіони України та Київської області – наші вихованці відділення л/атлетики. Не пасли задніх наші юні волейболістки, які були переможцями та призерами обласних змагань. Наймолодше відділення нашої школи – відділення гандболу стали чемпіоном Київської області та призерами міжнародних , всеукраїнських та обласних турнірів.
Але справжній фурор створили наші юні плавці, які своїми результатами просто приємно здивували віх і вся. Багаторазові чемпіони України та Київської області, рекордсмен України, два майстри спорту та два кандидати в  майстри спорту, а також член збірної України та член престижного світового клубу «Енергостандарт» - це той далеко неповний перелік здобутків наших юних спортсменів. Велика кількість запрошених та просто спортивних діячів стоячи аплодували всім нашим спортсменам. А керівництво району відмітило високу організацію даного заходу та побажало юним спортсменам успіху в змаганнях та подальших перемог!!! 
Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору