МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

СВЯТКОВО РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У КИЇВСЬКОМУ СПОРТИВНОМУ ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ Рекомендовані

СВЯТКОВО РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У КИЇВСЬКОМУ СПОРТИВНОМУ ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ
Сьогодні святково відчинилися юним спортсменам двері Київського спортивного ліцею-інтернату. Своїх учнів щиро привітав весь педагогічно-тренерський колектив спортивного ліцею на чолі з його директором Олегом Кореницьким.
Київський спортивний ліцей-інтернат був відкритий у 1977 році. Таким чином, сьогодні вони відзначали подвійне свято. Це був ювілейний 40-ий День Знань. Перед учнями виступили їх вихователі, тренери і гості свята з побажаннями успіхів у навчанні, подальших спортивних досягнень і звершень, прославляти свою країну, місто, рідний ліцей на нивах всеукраїнських і міжнародних змагань.
 Користуючись нагодою, колектив Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України висловлює слова подяки тренерам-викладачам, керівництву Київського спортивного ліцею-інтернату та особисто Олегу Кореницькому за постійну підтримку і допомогу в організації і проведенні міських і всеукраїнських спортивних заходів серед учнівської молоді, підготовку юних спортсменів високого рівня, які є потужним резервом студентського та олімпійського спорту.
Київське міське відділення Комітетуз фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору