Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

РОСТЕ НАДІЙНА ЮНА ЗМІНА Рекомендовані

РОСТЕ НАДІЙНА ЮНА ЗМІНА
В іспанському місті Цесена завершився чемпіонат Європи з воднолижного спорту серед юніорів та юнаків. На рахунку української збірної 15 медалей — шість найвищого ґатунку, п'ять срібних та чотири бронзові. Крім того, представники української  збірної здобули перемогу в командному заліку U-17.
   У віковій категорії «юніори» чемпіон світу, учасник Всесвітніх ігор-2017 Данило Фільченко поповнив скарбничку власних досягнень – «золотом» у фігурному катанні та «сріблом» у стрибках з трампліну. Такі здобутки принесли Фільченку перемогу у багатоборстві. Ще одну нагороду збірній в категорії U21 принесла Софія Максименкова, яка стала другою на трампліні.
   Успішно виступили наші співвітчизники у категорії U-17. Звання найсильнішої спортсменки в багатоборстві серед дівчат здобула Станіслава Просветова. Дніпрянка стала першою і в фігурному катанні. На найвищу сходинку п'єдесталу піднялася Софія Максименкова у стрибках з трампліну. Також в активі Максименкової «срібло»  у фігурному катанні. Трійку лідерів в багатоборстві замкнув Олексій Самойлов серед юнаків.
   Шість нагород здобули українці в категорії U-14. Переможницею в багатоборстві стала Марія Цюцюра, виборовши бронзові медалі у фігурному катанні та в стрибках з трампліну. Дмитро Філаретов здобув «срібло» у фігурному катанні, «бронзу» в стрибках з трампліну та став другим у багатоборстві.