Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Змагання для влучних і майстерних відбулись в Маріуполі

Змагання для влучних і майстерних  відбулись в Маріуполі
7 серпня на спортивній базі дитячо-юнацького клуба «Зелена планета» міста Маріуполь відбувся відкритий турнір Донецької області, присвячений 25 - річчю ВДВ України, зі спортивного метання ножів. Цей турнір був організований завдяки ініціативі Міського центра позашкільної роботи та Донецького відділення Комітету з фізичного виховання та спорту.
Згідно з положенням учасники змагались у двох етапах з 5 сетів по 3 кидки. За три спроби вони мали влучити у мішень, яка знаходиться на відстані трьох метрів, та набрати таким чином максимум балів. В першому етапі прийняли участь 58 юнаків та дівчат віком від 10 до 14 років з ДЮКів Маріуполя, смт. Ялти, Мангуша та Нікольського.
На другий етап були запрошені вісім спортсменів – які показали найкращі результати.
Всі присутні, як глядачі та і самі учасники, з цікавістю спостерігали за влучністю та майстерністю спортсменів які дійшли до фіналу. По закінченню, судді визначили переможців: золото змагань отримав Даніл Солдатенко ДЮК «Юний десантник» смт. Ялта - який з 300 можливих балів набрав 210, срібло у Оксани Ніколаєвої з ДЮК «Вікторія» (180), та бронзову нагороду отримав Максим Харьков ДЮК «Зелена планета» (160).
Переможець та призери отримали кубки, медалі, грамоти та спортивні призи. Турнір був проведений на високому рівні завдячуючи спонсорській допомозі громадської організації СК «Сова».
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору