Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Канікули – пора спортивна для учнів ДЮСШ Львівщини

Канікули – пора спортивна для учнів ДЮСШ Львівщини
Згідно з положенням про ДЮСШ передбачається продовження навчально-тренувального процесу в канікулярний  період в режимі навчально-тренувальних зборів, або в літніх оздоровчих таборах.
Цього року учні та випускники Буської ДЮСШ в складі 60 чоловік провели оздоровлення на базі оздоровчого табору “Карпати”, що розташований в с.Дубина Сколівського району. З метою координації та контролю процесу оздоровлення, декілька днів із учнями школи провів і заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих.
Характерним в оздоровленні цього року було те, що приготування харчування проводилося на вогнищі в одному великому казані. Це вносило свої особливості в організації чергувань в приготуванні харчування: збирання хмизу, приготування продуктів, розпалювання та підтримка вогню, приготування самого харчування. Задіяні були майже усі учні, проте їли з задоволенням.
Оздоровлення проводилося шляхом мандрівок, купання, засмагання, різноманітних ігор, екскурсій в м.Сколе.
Окремо для школярів проводився спортивний лікбез щодо історії школи та розвитку спорту в Україні. Учні школи знають, які майстри спорту України підготовлені в їхній школі. Якраз перебуваючи на оздоровленні, вони взнали, що норму майстра спорту України виконала випускниця ДЮСШ (Дем’янюк) О.Мочульська (біг 800 м ). Вона стала шостим майстром спорту в Буській ДЮСШ.
Наступне оздоровлення учнів Буської ДЮСШ планується в середині серпня в на березі озера, що на Бусьчині Львівської області.
Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору