Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Дві бронзові медалі чемпіонату Європи привезли юні спортсмени Донеччини Рекомендовані

Дві бронзові медалі чемпіонату Європи привезли юні спортсмени Донеччини
Закінчився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків (2003-2004 рр.н.), який відбувався в Румунії у місті Вілча.
У змаганнях взяло участь 257 спортсменів з 29 різних країн світу.
У складі збірної команди України, Донецьку область представляло троє спортсменів, це Роман Літвінов (вагова категорія 41.5 кг) м. Покровськ, Владислав Васьковський (46 кг) м. Маріуполь та Марк Шумакер (65 кг)
м. Маріуполь.
Показавши захоплюючі двобої в своїх вагових категоріях, бронзові нагороди отримали Роман Літвінов та Марк Шумакер.
На цей час хлопці тренуються: Роман в БК «ШУ «Покровське» під керівництвом тренера Бориса Карімова та в УВК-2 (ЗОШ №5) під керівництвом Сухебатора Жигжжавина; Марк в ДО СДЮСШОР  міста Маріуполь під керівництвом Андрія Музики.
У загальнокомандному заліку збірна України посіла ІІ-е місце, з результатом 8 медалей.

Вітаємо збірну України з гідним виступом на Чемпіонаті Європи, а спортсменам з Донеччини бажаємо міцного здоров’я та високих здобутків на міжнародній арені!

Донецьке обласне відділення Комітету з фізичної культури та спорту МОН України.