МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Підбито підсумки ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини

Підбито підсумки ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини
19 тисяч хлопчиків та дівчаток стали цього року учасниками районних та обласних зональних і фінальних змагань ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів проводились з чотирнадцяти видів спорту та з семи – серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів.
Спортивно-масова робота із школярами на належному рівні була проведена в містах Тернопіль, Чортків та Збаразькому, Зборівському, Бучацькому районах. Збірні команди школярів цих міст та районів активно брали участь у фінальній частині ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини.
Вперше до участі були допущені команди об’єднаних територіальних громад, селищних рад та міст не обласного підпорядкування. Найбільш активними були команди міст Теребовлі, Шумська і Скалата та Підволочиської, Скала-Подільської, Гусятинської селищних і Васильківської сільської рад.
Найбільш популярними видами спорту серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів стали футзал (юнаки – 22 команди), волейбол (юнаки – 21 команда), футбол (юнаки – 21 команда), настільний теніс (юнаки – 20 команд), легка атлетика – 19 команд; серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів – настільний теніс (юнаки та дівчата по 19 команд), міні-футбол (юнаки – 18 команд), легка атлетика (16 команд).
На високому організаційному рівні проводились зональні та фінальні змагання ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини у містах Тернопіль, Чортків, Зборівському та Збаразькому районах. Однак, разом із тим, команди Борщівського, Кременецького та Підгаєцького районів виступили у незначній кількості змагань.
«Такий захід, як спортивні ігри школярів, завжди сприяє пожвавленню позакласної фізкультурно-оздоровчої роботи, – наголосив начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізвиховання і спорту МОН України Олександр Бірюков. – І проводиться він з метою залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, покращання роботи спортивних секцій загальноосвітніх навчальних закладів».
Щодо результатів змагань, то серед шкіл І-ІІІ ступенів у легкій атлетиці, футболі, спортивному туризмі, баскетболі серед юнаків та серед дівчат, футзалі серед юнаків і серед дівчат, баскетболі 3х3 серед дівчат переможцем стали представники міста Тернополя, у баскетболі 3х3 серед юнаків перше місце здобула команда міста Чорткова, у легкоатлетичному кросі виграла команда міста Бережани, у волейболі серед юнаків та серед дівчат перемогли представники Теребовлі, у настільному тенісі і серед юнаків, і серед дівчат відзначились школярі Заліщицького району.
Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів у міні-футболі та баскетболі (юнаки) перші місця завоювали команди Чортківського району, у волейболі (юнаки) перемогла команда міста Теребовлі, у настільному тенісі серед юнаків виграла команда Ланівецького району, а серед дівчат – Бережанського району, команда Збаразького району найкраще за всіх виступила у легкій атлетиці та легкоатлетичному кросі.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 
вгору