Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Олімпійський день Донеччини

Олімпійський день Донеччини
17 червня 2017 року в місті Бахмут відбулося грандіозне святкування Олімпійського дня в Донецькій області.
Захід проводився з метою розвитку олімпійського руху, поширення ідеї олімпізму, залучення всіх категорій населення до активного відпочинку, пропаганди здорового способу життя і популяризації фізичної культури та спорту.
Для присутніх на заході з вітальним словом виступили: заслужений майстер спорту, бронзовий призер ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні - Наталія Тобіас, заступник голови Донецької облдержадміністрації – Віктор Ремський, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Донецької облдержадміністрації – Володимир Мицик, начальник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту – Ігор Нестеренко, представники міської та районних рад Бахмутського району та інші почесні гості.
Під час урочистого відкриття були нагороджені кращі спортсмени і тренери області за травень місяць та кращі працівники спортивно-фізкультурного диспансеру.
Перед початком спортивного свята на учасників чекала розминка, яку проводили відомі спортсмени області.
У традиційному забігу на 1км взяли участь близько 700 людей всіх вікових категорій, спортсмени на інвалідних візочках та професійні спортсмени з секцій велоспорту.
Після олімпійського забігу, організатори заходу підготували для учасників багато спортивних естафет. Діти наввипередки долали свої бігові дистанції. Малеча була в захваті від таких змагань, тому посмішки і дитячий сміх супроводжували учасників протягом всього заходу.
В цей час по всій території Бахмутського СК «Металург» відбувалися показові виступи спортсменів, учнів міських ДЮСШ, УОР, ШВСМ та запрошених спортсменів області, з різних видів спорту: легка атлетика, вільна боротьба, дзюдо, боротьба сумо, пляжний волейбол, футбол, група здоров’я СК «Металург», акробатика, карате, хортінг, УШУ, спортивна гімнастика, важка атлетика, бокс, кікбоксинг, спортивні танці, баскетбол, велоспорт та велоспорт маунтенбайк, настільний теніс серед інвалідів. Відбулися показові забіги легкоатлетів та легкоатлетів паралімпійців.
Також для глядачів виступали міські танцювальні та співочі колективи, групи черлідингу. Захоплюючий танок у виконанні дуету на інвалідних візках привернув до себе увагу всіх присутніх.
А на завершення свята переможці та учасники спортивних змагань були нагороджені сувенірною продукцією Національного олімпійського комітету України.
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 
вгору