Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Олімпійський день великоанадольських студентів

Олімпійський день великоанадольських студентів
Великоанадольський лісовий коледж, що на Донеччині, має понад 170 – річну історію і є одним з найстаріших навчальних закладів України. Основними завданнями педагогічного колективу навчального закладу є підготовка висококваліфікованих фахівців, адаптованих до сучасного життя.
Викладачі коледжу постійно перебувають у творчому пошуку, направленому  на вдосконалення навчально-виховного процесу, розвиток підростаючого покоління. Заняття студентів фізичною культурою і спортом в коледжі є органічною частиною навчально – виховного процесу і служать всебічному розвитку особистості студентів. Навчальні заняття, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, позаурочна фізкультурно-масова робота, спортивне вдосконалення – основні напрямки фізичної культури в коледжі.
На спортивних майданчиках коледжу нещодавно відбулися спортивно-масові заходи, присвячені Олімпійському дню: турнір з футболу, першість коледжу з силового двоборства, інформаційний флешмоб «Історія олімпійського руху». Студенти довели, що вони не лише гарно навчаються, а й дбають про свій фізичний стан. Керівництво коледжу нагородило найкращих студентів, побажало їм успіху та нових перемог.
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

 

 

 

 

вгору