Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Відзначилися броварські легкоатлети

14-16 червня місто Харків приймав  учасників чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші. Порадували своїми виступами вихованці Броварського вищого училища фізичної культури. Чотири золоті, три срібні та три бронзові нагороди вибороли юні спортсмени БВУФК.
У стрибках з жердиною у юнаків весь п’єдестал пошани зайняли вихованці Київщини. Золоту нагороду  виборов учень відділення легкої атлетики училища Шух Ілля. Він переміг з результатом 3м 70 см.  Срібні  нагороди  з однаковим результатом 3м 40см вибороли два вихованці Київщини. Петах Ілля – вихованець  БВУФК та Кутеля Юрій – з  м. Біла Церква (КОЛІФКС). Ще одну медаль – бронзову,  у стрибках з жердиною серед дівчат здобула Котова Анастасія ( результат 3 м).
З двома медалями, золотою та бронзовою, повернувся в училище Подлужний Олексій. Йому не було рівних у потрійному стрибку (результат 12м 88см). У стрибках у довжину Олексій посів третє місце з результатом 6м 18см.
Найбільшу колекцію нагород з чемпіонату України привезла Безименна Анна. У перший день змагань Анна виборола бронзову нагороду у бігу на 400м, показавши результат 59,04 сек. У другий день пермогла у бігу на 400 м з бар’єрами (результат 1 хв.06,19 сек.). А свою третю медаль вона здобула у складі естафетної команди (100+200+300+400м) пробігши завершальний етап, який і приніс їй срібну нагороду. Команда показала результат 2 хв.22,94 сек.
Ще одну золоту та срібну  нагороду для команди училища вибороли наші юні метальниці списа. Лукач Еріка з результатом 45м 72 см стала чемпіонкою змагань. А її подруга по команді – Гой Марина з результатом 43м 8см стала срібним призером.
У підсумку, завдяки вдалим виступам вихованців училища, команда Київщини набрала 646 очок і зайняла третє загальнокомандне місце. Ми програли Харківській області лише 2 очки, яка з сумою 648 очок стала другою, а Дніпропетровська область перемогла у командному заліку з сумою 663 очка.
Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.