Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Школярі з Перечина – чемпіони «Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola» Рекомендовані

Школярі з Перечина – чемпіони «Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola»
Сьогодні, 9 червня 2017 року, в пристоличному містечку Вишневе фінішувала справжня дитяча футбольна Ліга чемпіонів – Всеукраїнський фінальний турнір «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» серед тринадцятирічних школярів. Упродовж трьох днів юні таланти демонстрували футбол найвищого гатунку. На двох майданчиках точилася справжня чоловіча боротьба в кожному ігровому епізоді.
Вінчав турнір фінальний поєдинок, в якому зустрілися команди Закарпаття та Сум. Юні футболісти ЗОШ смт Перечин  стали переможцями Всеукраїнських фінальних змагань «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola». У видовищному поєдинку вони зуміли здолати непоступливих і технічних сумчан – 2:0. На перерву команди пішли без забитих м’ячів, тому все вирішилося у другому таймі завдяки двом голам Валентина Цмура.
Вирішальному матчу передували інші, теж цікаві поєдинки:
матч за 7 місце – ЗОШ № 92 м. Одеса – ЗОШ смт Черняхів – 1:4;
матч за 5 місце – ЗОШ № 35 м. Чернігів – ЗОШ с. Циблі – 4:1.
Зустріч між командами ЗОШ № 2 з Нової Каховки та ЗОШ № 4 з Нетішина визначила володарів бронзових медалей. Ними стали футболісти з міста енергетиків Хмельницької області – «сухі» 5:0 не дозволили сумніватися у перевазі нетішинців над представниками Херсонщини.
По завершенню змагань на Центральному міському стадіоні Вишневого відбулася церемонія нагородження. Юних футболістів, їхніх батьків, тренерів та вболівальників тепло привітали із завершенням змагань перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, міський голова Вишневого Ілля Діков, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олег Плигун, який зачитав учасникам змагань привітання голови освітянського Спорткомітету Вадима Стеценка.
«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» вже не вперше завітав до Вишневого. Традиційно всім учасникам змагань сподобалася затишна та гостинна атмосфера стадіону, розташованого в центрі міста. Велику допомогу в організації змагань завжди надає Федерація футболу України. Цього разу надали допомогу і спортивні освітяни України
Заключні матчі 9 червня учасники провели у новенькій формі від Асоціації аматорського футболу України та спонсора змагань – компанії «Coca-Cola». Протягом всього перебування на фінальному турнірі усі команди також були забезпечені фірмовими напоями компанії. Матчі проводилися м’ячами від Select – технічного партнера фінальних змагань, який надав також призи кращим гравцям кожної команди та переможцям змагань з елементів техніки гри у футбол.
Переможці змагань з елементів техніки гри у футбол:
 • жонглювання – Керецман Дмитро (ЗОШ, Перечин)
 • удари на дальність – Кічун Євген (ЗОШ, Перечин)
 • удари на точність –  Абросимов Ростислав (ЗОШ № 1,  Суми)
Кращі гравці фінального турніру у складах усіх команд:
 • ЗОШ № 92  (Одеса) – Мельниченко Максим
 • ЗОШ (Черняхів) – Меленівський Єгор
 • ЗОШ (Циблі) – Боровик Назар
 • ЗОШ № 35 (Чернігів) – Пінчук Кирило
 • ЗОШ № 2 (Нова Каховка) – Рочняк Василь
 • ЗОШ № 4 (Нетішин) – Шомко Василь
 • ЗОШ № 1 (Суми) – Зікратий Дмитро
 • ЗОШ  (Перечин) – Кічун Євген
А вже 10 червня естафету цьогорічного «Шкіряного м’яча» прийме Івано-Франківськ. Тут  звання найкращої команди України розіграють 12-річні юні футбольні таланти.
Отже, свято «Шкіряного м’яча» триває. За це величезна подяка фаховій команді відомого українського мецената і справжнього УКРАЇНЦЯ Федора Івановича Шпига!!!
Микола Моторний, Сергій Загоруйко, з Вишневого Київської області.
Світлинорепортаж Миколи Моторного.
вгору