Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

«ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ – КУБОК СОСА-СОlА». ВИШНЕВЕ. U-13. ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ. У ФІНАЛІ ГРАТИМУТЬ ЗАКАРПАТСЬКІ І СУМСЬКІ ФУТБОЛІСТИ Рекомендовані

«ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ – КУБОК СОСА-СОlА». ВИШНЕВЕ. U-13. ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ. У ФІНАЛІ ГРАТИМУТЬ ЗАКАРПАТСЬКІ І СУМСЬКІ ФУТБОЛІСТИ

Сьогодні, 8 червня 2017 року, на Центральному стадіоні міста Вишневе (Київщина) тривали змагання другого ігрового дня Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч – КубокCoca-Cola» серед тринадцятирічних футболістів.

Другий тур розпочався матчами команд групи «А». Команда з Нової Каховки (ЗОШ-2) обіграли одеських футболістів (ЗОШ-92) з рахунком 3:1. В іншому матчі зустрічалися лідери групи «А» - команди Чернігова (ЗОШ-35) і закарпатського містечка Перечин. Закарпатці впевнено розпочали поєдинок і вже до перерви вигравали – 2:0. І все-таки чернігівські хлопці проявили справжній характер і за кілька хвилин до фінального свистка відновили рівновагу – 2:2.

Тому доля фінальної путівки вирішувалася в заключному (третьому турі). Закарпатські школярі здобули переконливу перемогу над одеситами – 5:1. Хоч по ходу зустрічі і програвали з рахунком 0:1. А ось чернігівські футболісти не витримали потужного натиску новокаховців – 0:2.

Підсумкова таблиця групи «А» має такий вигляд: 1. ЗОШ смт Перечин – 7 очок, 2. ЗОШ-2 (Нова Каховка) – 6 очок, 3. ЗОШ-35 (Чернігів) – 4 очки, 4. ЗОШ-92 (Одеса) – 0 очок.

 У групі «В» другий тур продовжив інтригу в боротьбі за перше місце. Команда ЗОШ-4 з міста Нетішин з мінімальним рахунком 1:0 перемогла школярів з Черняхова, а лідери групи  сумська ЗОШ-1 і команда села Циблі з Переяславщини зіграли без голів – 0:0. Тому все мало вирішуватися в заключному поєдинку. І тут сумчани свого шансу не втратили, здобувши таку бажану для першого місця перемогу з рахунком 1:0 у матчі з командою Черняхова. Натомість представники Київщини втратили нагоду зачепитися навіть за друге місце. Вони програли команді  ЗОШ-4 (Нетішин) – 0:2.

Підусумкова таблиця групи «В» має такий вигляд: 1. ЗОШ-1 (Суми) – 7 очок, 2. ЗОШ-4 (Нетішин) – 6 очок, 3. ЗОШ села Циблі – 4 очки. ЗОШ смт Черняхів – 0 очок.

Отже, завтра, 9 червня, на Центральному стадіоні міста Вишевого (10-15 хвилин їзди від столичної кільцевої дороги) починаючи з 9.30 день фіналів. За 7 місце – ЗОШ смт Черняхів – ЗОШ-92 (Одеса), за 5 місце – ЗОШ села Циблі – ЗОШ-35 (Чернігів), за 3 місце – ЗОШ-2 (Нова Каховка) – ЗОШ-4 (Нетішин). Чемпіонський титул розіграють команди ЗОШ-1 (Суми) і ЗОШ смт Перечин. Фінальний поєдинок розпочнеться -11.30. Урочисте вшанування чемпіонів і призерів стартує – 12.20.

Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).

Світлинорепортаж Миколи Моторного.

вгору