Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Колегія МОН України заслухала звіт освітянського Спорткомітету Рекомендовані

Колегія МОН України заслухала звіт освітянського Спорткомітету
Відбулося засідання колегії МОН України. З поміж інших питань члени колегії заслухали інформацію голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генерального секретаря Студентської спортивної спілки України Вадима Стеценка про підсумки участі збірної команди студентів України на 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді в місті Алмати (Казахстан) та про хід підготовки наших студентів-спортсменів до участі у 29-й Всесвітній літній Універсіаді, яка відбудеться з 19 по 30 серпня 2017 року в тайванському місті Тайбей (КНР).
Вадим Стеценко нагадав, що до Алмати поїхало понад 60 вітчизняних спортсменів, які змагалися у десяти видах спорту. Основу збірної склали студенти 18 вишів з восьми областей та міста Києва. Дев’ять здобутих медалей (2-3-4) вивели нашу команду на десяте місце серед майже 60 країн світу.
   Нині триває підготовка до літніх студентських Ігор в Тайбеї. Згідно з попередньою заявкою в нашій збірній буде понад 230 атлетів з 19 видів спорту. У липні буде затверджено остаточний склад офіційної студентської спортивної делегації. Освітянський Спорткомітет і Студентська спортивна спілка нині активно займаються питаннями акредитації наших спортсменів, візовою підтримкою, приїздом та від’їздом спортсменів, умовами проживання та харчування, транспортним, медичним та інформаційним забезпеченням.
   Під час обговорення Вадим Стеценко дав вичерпні відповіді на запитання деяких членів Колегії.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору