МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Студенти запорізьких коледжів відкрили сезон пляжного футболу в регіоні

Студенти запорізьких коледжів відкрили сезон пляжного футболу в регіоні
На центральному пляжі Запоріжжя визначили переможців фестивалю пляжних видів спорту. Студенти коледжів регіону розіграли на піску медалі з пляжного волейболу і футболу.
Сім команд зібралося на майданчику з пляжного футболу. Цікаво, що студенти коледжів стали першими, хто відкрив сезон сього виду спорту в регіоні.
- Вже за доброю традицією п'ятий рік поспіль студенти коледжів Запорізької області відкривають пляжний сезон фестивалем пляжних видів спорту. З  кожним роком хлопці більше вивчають навички гри в пляжний футбол, знають його нюанси і тонкощі. І ось зараз вже багато забивають голів, рівень команд підвищується. В двох іграх довелося навіть вдатися до спортивної лотереї - переможця визначали по серії післяматчевих пенальті, - відзначив головний суддя змагань Володимир Бєляєв.
Грали колективи за олімпійською системою. Вийти до фіналу вдалося збірним Запорізького металургійного коледжу на Запорізького гідротехнічного коледжу. Мінімальну перемогу 2:1 святкували майбутні металурги.
У матчі за третє місце Запорізький авіаційний коледж обійшов студентів Запорізького медичного коледжу 3:2.
Приз кращого гравця змагань одержав студент металургійного коледжу Дмитро Волик, а нагороду за найкрасивіший гол ще один представник цього начального закладу - Вадим Кособок. У матчі проти будівельного коледжу цей гравець через себе відправив м’яч у ворота.
Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору