МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У СТОЛИЧНОМУ ПАЛАЦІ СПОРТУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАСКЕТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ Рекомендовані

У СТОЛИЧНОМУ ПАЛАЦІ СПОРТУ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАСКЕТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ
16 травня в столичному Палаці спорту відбулось урочисте відкриття Всеукраїнських баскетбольних змагань серед школярів – фінальна частина чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна баскетбольна ліга 3х3».
 Освітянську молодь привітали і побажали чесної боротьби голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич, генеральний секретар Федерації баскетболу України Володимир Драбіковський та директор Шкільної Баскетбольної Ліги, член Президії ФБУ Лариса Шабанова.
Після урочистої частини заходу відбулись яскраві показові змагання зі «слем-данків», в яких спортсмени демонстрували свою вправність в кидках у кошик зверху.
Столицю на Всеукраїнських баскетбольних змаганнях представлятимуть юнаки 1999 р.н. з Гімназії №315 Дарницького району, спеціалізованої школи № 129 Дніпровського району та школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського р-н. У віковій групі юнаків 2002 р.н. гратимуть школярі Слов"янської гімназії Дарницького району і спеціалізованої школи з поглибленим вивчення німецької мови №239 Оболонського району.
 У дівчат 1999 р.н. за головні нагороди змагань змагатимуться школярки навчально-виховного комплексу №39 Деснянського району та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Дніпровського р-ну. Серед юних баскетболісток 2002 р.н. ім’я столиці захищатимуть дівчата з загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Романо-германська гімназія №123» Подільського району міста Києва.
Загалом в фінальній частині змагань візьмуть участь понад 500 учасників з різних куточків України.
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору