МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНОЇ ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ Рекомендовані

ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ШКІЛЬНОЇ ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ
8 травня в Пущі-Водиці на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії відбувався турнір серед учнівської молоді України – Шкільна волейбольна ліга України.
Команди учасниці 2000 р.н і молодшІ як серед дівчат так і серед юнаків одночасно змагалися на чотирьох волейбольних майданчиках МТА. Команди грали «на виліт» до двох поразок. Гра тривала до двох переможних партій. Кращі команди в очних дуелях зустрічалися  між собою на стадії  плей-офф і переможець пар крокував далі по сітці змагань.
Команди-переможниці і призери на п’єдесталі пошани розташувалися таким чином: серед хлопців головні нагороди змагань завоювали юнаки з Полтавської області. Срібні нагороди отримали школярі з Донеччини. Третю сходинку п’єдесталу пошану посіли хлопці з міста Києва. Серед дівчат красень-кубок і головні нагороди за перше місце отримала команда Черкаської області.  Другими стали волейболістки з Полтавщини. Третє місце завоювали школярки Чернівецької області.
Переможці та призери ШВЛУ отримали красені-кубки та дипломи Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, медалі Міністерства молоді і спорту України, а також пам'ятні подарунки Національного олімпійського комітету України та подарункові сертифікати спортивного бренду Peak. Кращі гравці команд в різних номінаціях під бурхливі оплески були урочисто нагороджені статуетками Федерації волейболу України.
Велика подяка ректорам Національного університету фізичного виховання і спорту України та Київського університету імені Бориса Грінченка Євгенію Імасу та Віктору Огнев`юку за допомогу в організації Всеукраїнського волейбольного турніру силами студентів-волонтерів. Ця справа хоча була непомітна на перший погляд, але виявилася дуже важливою.
Вітаємо команди і вчителів-тренерів з яскравими перемогами, призовими місцями Всеукраїнського волейбольного турніру серед школярів і бажаємо не збавляти обертів, удосконалюючи свою майстерність в обраному виді спорту!
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору