МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Києві стартував фінал Шкільної волейбольної ліги України Рекомендовані

У Києві стартував фінал Шкільної волейбольної ліги України
5 травня в Пущі-Водиці на спортивних майданчиках Міжнародної тенісної академії відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського волейбольного турніру – Шкільної волейбольної ліги України.
Урочисту частину заходу розпочав заступник Міністра освіти і науки України  Роман Греба, який привітав усіх присутніх з яскравим волейбольним дійством. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко побажав учасникам змагань перемоги в іграх та розвитку в обраному виді спорту. Також гостям та учасникам змагань передали вітання від президента Міжнародної федерації волейболу. Ведуча урочисто під бурхливі оплески зачитала вітання від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.  Представниця Олімпійського комітету і видатна спортсменка Олена Яценко підсумувала урочисту частину напутніми словами, які адресувала юним спортсменам, спортсменкам та їх тренерам.
  Присутніх розважали на урочистостях яскраві дитячі колективи, які демонстрували вправність в сучасних танцях.
Змагатися за головні нагороди змагань з’їхалося зі всієї України понад 50 дитячих волейбольних колективів, які в своїх підгрупах зайняли провідні місця. Команди змагалися в районних, обласних та міських змаганнях, в яких і виявляли кращих. Школярі та школярки змагатимуться в двох вікових групах – середній - 2003 рік народження і молодші та  старшій – 2000 року і молодші.
Підсумки Шкільної волейбольної ліги України буде підбито 8 квітня, коли кращі з кращих зустрінуться в очній дуелі між собою. Попереду три дні яскравих поєдинків, сліз радості перемог та дитячих надій.  
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору