МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Шкільна волейбольна ліга України б"є рекорди! Рекомендовані

Шкільна волейбольна ліга України б"є рекорди!
5-8 травня на кортах Міжнародної тенісної Академії відбудеться фінал Шкільної волейбольної ліги України.
Змагатися за нагороди буде майже 600 учасників з різних куточків України. Такого масового волейбольного заходу у нашій країні ніколи ще не було. Подія неординарна, увага неймовірна. На урочистому відкритті 5-го травня, яке заплановане на 16.00, на кортах зберуться не лише усі учасники змагань, а й офіційні представники Міжнародної Федерації волейболу, Міністерства освіти і науки України, освітянського Спорткомітету, Національного олімпійського Комітету, Федерації волейболу України, Асоціації дитячого волейболу України, Міністерства молоді і спорту України.
,Нинішнього року вперше звернули увагу на залучення до волейбольного руху саме школярів, об'єднавши в одну лігу. Це щось на зразок знаменитого футбольного турніру "Шкіряний м'яч". Регіональні змагання завершилися і кращі з кращих потихеньку збираються на фінальний турнір, який пройде у Пуща-Водиці під Києвом. Проживати учасники фіналу шкільної ліги будуть у Міжнародному дитячому центрі "Артек". Враження від нинішнього заходу мають залишитися на все життя.
Звичайно, не всі з його учасників стануть у майбутньому професіональними спортсменами, насправді, таке завдання не стоїть, але те що з любов'ю будуть ставитися до волейболу - це факт.
вгору