МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Підбито підсумки V Спортивних ігор школярів України

Підбито підсумки V Спортивних ігор школярів України
На виконання Указу Президента України від 23.07.2009  № 478  „Про деякі заходи щодо вдосконалення системи фізичного виховання дітей та молоді у навчальних закладах і розвитку дитячо-юнацького спорту в Україні”, наказів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 21.01.2016 № 125 та від 31.08.2016 № 125, протягом 2016 року відбулися багатоступеневі всеукраїнські змагання V Спортивні ігри школярів України з 18 видів спорту.
У змаганнях першого та другого етапів, які проводилися у загальноосвітніх навчальних закладах, районах, містах, областях департаментами (управліннями) освіти і науки міських та обласних держадміністрацій спільно з територіальними відділеннями (філіями) Комітету з фізичного виховання та спорту України МОН України набули великої масовості серед учнівської молоді, в них взяло участь майже мільйон школярів нашої держави.
У фінальних змаганнях  V СІШУ, які відбувалися в 9 областях країни та м. Києві,  взяло участь  3046 спортсмена-школяра (1602 юнаків та 1454 дівчат). За спортивною підготовкою – 62 майстра спорту України, 428 кандидатів у майстри спорту України, 1338 спортсменів першого та 1218  другого, третього і юнацьких розрядів.
За результатами змагань визначилися переможці загальнокомандної першості по групах серед збірних команд областей та міста Києва:
Перша група І місце Дніпропетровська область, ІІ місце Одеська область, ІІІ місце місто Київ;
Друга група І місце Рівненська область, ІІ місце Волинська область, ІІІ місце Запорізька область;
Третя група І місце Херсонська область, ІІ місце Миколаївська область, ІІІ місце Сумська область.
Серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю           І місце посіло Броварське вище училище фізичної культури (Чигирин О. Г.), ІІ місце Київський міський спортивний ліцей-інтернат (Кореницький О. О.), ІІІ місце Дніпропетровське обласне вище училище фізичної культури      (Лельчицький М. Н.).
         Велика подяка за великий обсяг проведеної організаційної роботи з підготовки і проведення  змагань V СІШУ з видів спорту обласним та Київської міської державним адміністраціям, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрації, відділенням (філіям) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, представники яких очолювали територіальні організаційні комітети, що забезпечило проведення зональних та фінальних змагань на високому організаційному і спортивному рівні.
Головна суддівська колегія.
П.С. Повний звіт про підсумки V Спортивних ігор школярів України на нашому сайту в розділі «Накази Комітету».
вгору