Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Лубнах справжнє олімпійсько-футбольне свято

У Лубнах справжнє олімпійсько-футбольне свято. У ці хвилини на стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу у двох підрупах тривають напружені і цікаві поєдинки за право позмагатися за медалі. Досі всі команди претендують на фінальні поєдинки за чемпіонський титул та призові місця.
Детальніше ...

Сумщина: конотопський спортсмен – срібний призер чемпіонату Європи

У Сербії відбувся чемпіонат Європи з боротьби греко-римської серед юнаків. У складі збірної команди України виспупав вихованець Конотопської ДЮСШ М. Маміашвілі дванадцятирічний Імед Худжадзе. Конотопський спортсмен став срібним призером чемпіонату в ваговій категорії до 35 кг.
Детальніше ...

Івано-Франківська ЗОШ № 10 – переможець обласного фінального етапу турніру «Шкіряний м'яч» серед юнаків 2005 р.н.

На Калуському міському стадіоні «Хімік» відбулися фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу «Шкіряний м'яч» у середній віковій групі серед дітей 2005 року народження.
Детальніше ...

Костопільські ліцеїсти вдало виступили на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

У Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. 554 кращих спортсмени з 23 областей України боролись за нагороди. Вихованці ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях.
Детальніше ...

Маріуполь: свято «Ігри народів Європи»

25 травня 2017 р. в загальноосвітній школі-інтернат №11 відбулося свято,  присвячене Дню Європи «Ігри народів Європи», організоване адміністрацією інтернату та Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

Довгоочікувана перемога юних маріупольців

21 травня 2017 року в м. Київ на стадіоні ім. Баннікова закінчився турнір з футболу серед школярів 2005 - 2006 р. н.  «UNICEF Football Cup». Переможці фінальних змагань з п’яти областей України – Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської і Харківської взяли участь у фінальних міжобласних змаганнях.
Детальніше ...

Волинь зустрічає поважних гостей

Напередодні Міжнародної матчевої зустрічі з легкої атлетики U-20, яка відбувалася в Луцьку на стадіоні «Авангард», між командами України, Кіпру, Ізраїлю, Румунії та Білорусі, Луцьк відвідала почесна делегація керівників Європейського легкоатлетичного союзу.
Детальніше ...

У Первомайському районі відбувся футбольний турнір

20 травня 2017 року ДЮСШ Первомайської районної ради Миколаївської області проводило відкритий районний турнір з футболу серед юнаків 2002-2003 р.н. присвячений героям – підпільникам молодіжної організації «Партизанська іскра» в с. Мигії.
Детальніше ...