МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Вінниччині завершився Відкритий обласний чемпіонатз футзалу серед освітянських ДЮСШ

У Літині, на спортивній базі ДЮСШ завершились обласні змагання з футзалу серед освітянських ДЮСШ, в яких приймали участь вихованці ДЮСШ 2004 р.н., і молодші. До фінальної частини потрапили команди восьми ДЮСШ регіону - переможці зональних змагань.
Детальніше ...

На Вінниччині змагаються школярі-баскетболісти

У Вінниці, в спортивній залі СДЮСШ відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів, в яких взяли участь 8 команд - переможців зональних змагань.
Детальніше ...

Вінниччина: Спартакіади учнів закладів професійної освіти

На спортивних базах на спортивній базі Вінницького ВЦПТО ТД  відбулися  фінальні змагання з волейболу серед дівчат, де виборювали призові місця команди професійних навчальних закладів Вінницької області.
Детальніше ...

Вінниччина: фінальні змагання з баскетболу 3х3 Всеукраїнської Спартакіади учнів ПТНЗ

У  спорткомплексі «Баско» проходили фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, де виборювали призові місця команди професійних навчальних закладів із 13 регіонів України, зокрема: Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Чернівецької областей та міста Києва.
Детальніше ...