МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Педагогів профтехосвіти Дніпропетровщини привітали з Днем фізичної культури та спорту!

Обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, спільно з Навчально-методичним  центром  професійно-технічної освіти Дніпропетровській області, обласної організації ВАПП та спортивним  клубом  «Трудові резерви» на передодні  свята була проведена  зустріч активу педагогів закладів професійної освіти  з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні. 
Детальніше ...

Черкаси: вшанування переможців І міських Спортивних ігор закладів професійної освіти

Під час проведення урочистостей до Дня знань, були підбито підсумки І Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Черкаси у 2017-2018 навчальному році.
Детальніше ...

Do like Olympians в Оноківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні в Оноківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., що в Ужгородському районі Закарпатської області, за підтримки обласного відділення НОК України відбувся захід Національного олімпійського комітету DolikeOlympians.
Детальніше ...

На Вінниччині відбулася установча нараду-семінар працівників фізкультурної галузі

Напередодні нового навчального року у м. Вінниці обласним відділення КФВС Міносвіти і науки України проведено обласну нараду-семінар з працівниками відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад регіону щодо організації роботи з фізичного виховання, спортивно-масової роботи з учнівською молоддю, а також забезпечення їх медико-педагогічного контролю у 2018-2019 навчальному році.
Детальніше ...

Маріуполь: змагання юних туристів

10 липня на спортивній базі «Вікторія» міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м.Маріуполь відбулися спортивні змагання з техніки туризму серед вихованців дитячо-юнацьких клубів Південної зони Донецької області.
Детальніше ...

Донеччина: спортивне свято на Івана Купала

На свято Івана Купала у Маріуполі, на березі Азовського моря, відбувся  етнографічний фестиваль, організований Донецьким обласним відділенням (філією) КФВС МОН України  та Міським центром позашкільної роботи за місцем мешкання, в якому взяли участь вихованці дитячо-юнацьких клубів МЦПР (Центрального та Кальміуського районів).
Детальніше ...

Змагаються шкільні табори Маріуполя: «Будьмо здорові!»

З метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, використовуючи елементи різних видів спорту, Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, спільно з Маріупольським міським центром позашкільної роботи, 4 липня на спортивній базі навчально-виховного комплексу «гімназія-школа» № 27 відбулися змагання Спартакіади пришкільних таборів II зміни закладів загальної середньої освіти Південної зони Донецької області.
Детальніше ...