МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Донеччина: ІІ етап Шкільної волейбольної ліги України

19-20 березня на спортивних базах ЗСО № 64 та спеціалізованої школи № 63 міста Маріуполь, спортивному корпусі ДВНЗ «ДДПУ» міста Слов’янськ та СК «Металург» міста Бахмут відбулись обласні зональні змагання чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти 2002 та 2005 р.н. і молодших (ШВЛУ).
Детальніше ...

Рівненщина: ІІ етап Шкільної баскетбольної ліги України

21  березня 2019 року в спортивних залах ОСДЮСШОР  та ЗОШ  № 28  проведений   II етап змагань  з баскетболу 3х3  серед команд юнаків та дівчат  загальноосвітніх навчальних закладів  (Шкільна баскетбольна  ліга  України  3х3).
Детальніше ...

Дніпропетровщина: 63-я обласна Спартакіада закладів професійноїосвіти з волейболу серед дівча

19 березня  2019 року на базі  Дніпровського професійно-технічного училища № 6 відбулись фінальні змагання  63-ї обласної Спартакіади  учнів  закладів професійної (ПТ) освіти  з волейболу серед дівчат.  
Детальніше ...

Відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків і дівчат Шевченкового краю

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України інформує, що 17 березня 2019 року на базі Черкаських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №31 та №33 організовані та проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат  за програмою ХХVобласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.
Детальніше ...

ЧЕРКАЩИНА: ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО І ШАШОК

14 березня 2019 року Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Україниорганізовані тапроведені обласні змагання з тенісу настільного та шашок за програмою ІІ Спартакіади серед вихованців інтернатних закладів освіти на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів – спортивного ліцею Звенигородської районної ради за участі 11 та 14 команд відповідно (65 спортсменів).
Детальніше ...

У Вінниці завершились фінальні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти області

У фінальних змаганнях з баскетболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади закладів загальної середньої освіти Вінниччини, які завершились 15 березня ц.р. у м. Вінниці, СДЮСШОР з баскетболу, перемогу здобули:
Детальніше ...