Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Майбутні олімпійські чемпіони з Дружківки

За інформацією Дружківського відділу освіти з метою пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в загальноосвітніх закладах під час навчального року проходили різноманітні спортивні заходи, олімпійські уроки.
Детальніше ...

Маріуполь: свято на воді

23 липня, уже 31-ий раз, буде відзначатися Всесвітній день китів та дельфінів.Цей день став своєрідним нагадуванням людині про необхідність збереження всіх морських ссавців. Природоохоронні організації  проводять тематичні акції, присвячені питанням захисту китів і дельфінів. Для України це свято має важливе значення, оскільки в Чорному і Азовському морях живуть популяції дельфінів.  
Детальніше ...

Безперечна перемога дружківської футбольної команди «Альтаїр»

За інформацією "Дружковка на Ладонях +" (dnl.dn.ua) футболісти команди «Альтаїр» 2004 року народження здобули перемогу на турнірі «Всеукраїнські ігри» в Скадовську. Дружківці   виявилися кращими серед восьми команд з Житомира, Вінниці, Одеси, Івано-Франківська, Харкова, Львова та Кропивницького.
Детальніше ...

Луганщина: у Лисичанську відбувся культурно-спортивно-повчальний захід «Вогонь - друг, вогонь - ворог!»

15 липня біля ставка в районі Скляного заводу працівники міського Палацу культури влаштували розважальну програму «Вогонь друг, вогонь ворог!» для мешканців мікрорайону. Захід проведений за підтримки народного депутата України Сергія Дунаєва.
Детальніше ...

Луганщина: спортивно-розважальний захід «Lifeквест»

У перекладі з англійської Life – життя,а квест – пригодницька гра. Яке життя для дитини без гри? Діти пізнають світ граючи. Так, 14 липня 2017року на Старобільщинидля дітей, які проживають в селі Садки спеціалістами Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був організований та проведений спортивно – розважальний захід «Lifeквест».
Детальніше ...