МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Завершилась Універсіада Львівщини зі спортивного туризму Рекомендовані

Завершилась Універсіада Львівщини зі спортивного туризму
Цього року студентські змагання зі спортивного туризму змінили свою традиційну локацію і замість с. Зіболки Жовківського району Універсіада Львівщини зі спортивного туризму 2016 відбувалась у Сколівському районі Львівщини.
У заході, що традиційно організовується Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України, взяло участь 70 спортсменів, які представляли 5 команд вищих навчальних закладів Львівщини. Зокрема, за перемогу змагалися збірні Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського інститут економіки і туризму та Львівського торговельно-економічного університету.
Першого дня змагань учасники Універсіади розмістилися у власних наметах на галявині з правої сторони від щита “Павлів потік”, що у смт. Сколе. Після ознайомлення з оновленою програмою змагань та проведення жеребкування, розпочалась конкурсна програма біля туристської ватри, що включала конкурс на кращий табір, кухарів (приготування козацького куліша), туристичної пісні та фотографій.
Наступного дня після офіційного відкриття, розпочався крос-похід на гору Лапата з елементами орієнтування та в’язання туристичних вузлів.
Долаючи перешкоди учасникам довелось боротися з дощем і першим карпатським снігом, але усі команди успішно подолали випробування, але трійка переможців суттєво змінилась у порівнянні із минулим роком. У загальному підсумку найкраще до нових умов адаптувалися студенти Львівського державного університету фізичної культури, які посіли 1 місце. 2 місце та срібні нагороди виборола збірна Львівського національного університету імені Івана Франка, а третє місце посіли минулорічні чемпіони, - студенти Національного університету “Львівська політехніка”. Поза трійкою призерів опинилися студентські команди Львівського інституту економіки і туризму та Львівського торговельно-економічного університету, які посіли 4 та 5 місця відповідно.
Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору