освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Людмила Оляновська- віце-чемпіонка Європи Рекомендовані

Людмила Оляновська- віце-чемпіонка Європи
Людмила Оляновська -  студентка Київського національного університету фізичної культури принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики, виборовши «срібло» зі спортивної ходьби на 20 кілометрів.
Українка з перших метрів дистанції трималася в лідируючій групі. За два кілометри до фінішу вже вималювалася чітка трійка претендентів на медалі у складі Людмили, росіянки Ельміри Алембекової і чешки Агнешки Драхтової. Відчайдушно їх намагалася наздогнати ще одна росіянка, Віра Соколова, але після двох попереджень дещо знизила темп.
Оляновська на заключне коло йшла третьою, але зуміла здійснити потужний ривок, який лише на секунду дозволив їй перегнати чешку Анежку Драхотову, відсунувши її на третє місце.
Варто зазначити, що Людмила Оляновська перетнула фінішну лінію з національним прапором на другій позиції з результатом 1:28:0. Першою стала росіянка Альона Алембекова - 1:27:56. Людмилі трохи не вистачило, щоб встановити новий рекорд України (1:27.27), який їй підкорився у цьому сезоні. Таким чином, збірна України завоювала першу нагороду на чемпіонаті Європи в Цюриху.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.