МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стадіон "СКІФ" ЛДУФК реконструюють ...

Стадіон "СКІФ" ЛДУФК реконструюють ...
Стадіон Львівського державного університету фізкультури на вул. Черемшини, 17 реконструюють за 12,87 млн грн.
Управління капітального будівництва Львівської ОДА провело тендер щодо реконструкції стадіону «Скіф» зі стартовою ціною у 12,88 млн грн. У закупівлі взяли участь чотири компанії. Найдешевшою виявилася пропозиція ТзОВ «ХоСаРо» у 12,874 млн грн. УКБ ЛОДА визнало компанію переможцем тендеру та уклало 8 серпня угоду щодо проведення реконструкції стадіону, яка триватиме до кінця 2019 року. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, підрядник має влаштувати на стадіоні сектор для стрибків, сектор для метань, яму для змагань з бігу з перешкодами, прокласти бігові доріжки із поліуретану, товщиною не менше 13 мм. Після реконструкції стадіон має відповідати вимогам ІІ категорії Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААF).

«Це необхідно, щоб стадіон можна було використовувати як для легкоатлетичних тренувань, так і для проведення спортивних змагань європейського рівня, зокрема чемпіонатів Європи. В Україні сьогодні такі стадіони є у Києві, Дніпрі, Бахмуті, Луцьку, реконструюється в Ужгороді», – прокоментував ZAXID.NETпрезидент федерації легкої атлетики Львівської області Микола Мандрона.

За даними аналітичної системи YouControl, 90% у ТзОВ «ХоСаРо» належить Володимиру Хомі, ще 10% – Володимиру Мазуру.

Зазначимо, стадіон «Скіф» – найстаріший серед сучасних стадіонів Львова, споруджений у 1897 році за проектом відомих львівських архітекторів Івана Левинського та Едгара Ковача. На той час був одним із найкращих спортивних об’єктів в Австро-Угорщині. У 1910-30 роках стадіон був домашньою ареною футбольних команд «Лехія» (Львів) і «Drugi Sokół». Після створення у Львові Інституту фізкультури у 1946 році стадіон став легкоатлетичною базою для його студентів.

У 2008 році стадіон «Скіф» визначили однією з тренувальних баз для проведення Євро-2012 і розпочали його реконструкцію. Також планувалося, що цей об’єкт стане головною базою для підготовки української національної легкоатлетичної збірної до Олімпійських ігор-2012. Проте через брак фінансування реконструкція так і не була завершена.

https://zaxid.net/stadion_lvivskogo_universitetu_fizkulturi…

вгору