МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Дніпропетровщина готується до старту обласного етапу Всеукраїнського забігу «Зелена миля-2018»

Дніпропетровщина готується до  старту обласного етапу Всеукраїнського забігу «Зелена миля-2018»
Екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших. Вони також стосуються таких грандіозних спортивних заходів, як Ігри Олімпіад, чемпіонатів світу.
Будівництво і реконструкція великої кількості спортивних споруд, розміщення кількох десятків тисяч учасників змагань, офіційних осіб, гостей, представників ЗМІ, а також присутність кількох сотень тисяч глядачів, забезпечення електроенергією, водою, транспортом, утилізація відходів тощо, все це – небезпека для навколишнього середовища. Тому потрібна профілактика негативного впливу на довкілля.
Уперше проблема збереження середовища особливо гостро постала на початку 70-х років минулого століття. Тоді в американському місті Денвері напередодні зимової Олімпіади 1976 не було враховано вимоги прибічників збереження довкілля під час будівництва нових олімпійських споруд. Рух «зелених» був такий могутній, що Ігри з Денвера довелося перенести до Інсбрука.
Міжнародний Олімпійський Комітет у своїй повсякденній діяльності постійно бере до уваги існуючу проблему охорони навколишнього середовища і всебічновраховує вимоги з охорони навколишнього середовища під час вибору міст-кандидатів на проведення Олімпійських ігор
та підвищення вимог до спортивних споруд щодо їхньої безпеки для навколишнього середовища.
Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища проводиться у більшості країн світу.
«За ініціативою Міністерства освіти і науки України, Національного Олімпійського комітету України, Спортивної студентської спілки України, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня  одночасно по всій України об 11.00 проводиться Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».
«Зелена миля» має привернути увагу спортивної громадськості до екологічних проблем сьогодення.
В Дніпропетровській області «Зелена миля» відбудеться в м. Дніпро у парку ім. Гагаріна, де змагатимуться студенти університетів, академій та в м. Кам’янському, де в Баглейському парку в забігу візьмуть участь студенти коледжів та технікумів.
В інших містах «Зелена миля» відбудеться у навчальних закладах.
 
Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору