освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Фінішувала Універсіада закладів вищої освіти (університети) Рівненщини

Фінішувала Універсіада   закладів вищої освіти (університети) Рівненщини
Змаганнями з міні-футболу (чоловіки) фінішувала Універсіада Рівненської області серед університетів. Даний захід тривав з жовтня 2017 року. Пройшло 9 видів спорту, які включені до програми Універсіади. В цілому у фінальних змаганнях взяли участь студенти 4 університетів загальною кількістю 450 чоловік.
 У підсумку перемогу в Універсіаді у загальнокомандному заліку здобули студенти Національного університету водного господарства та природокористування. Друге місце – Національного університету «Острозька академія» та третє – Рівненського державного гуманітарного університету.
Рівненське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.