Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Закарпаття: ХІІІ Універсіада з плавання

Закарпаття: ХІІІ Універсіада з плавання
В ужгородському спорткомплексі «Буревісник» відбулася ХІІІ Універсіада з плавання серед ВНЗ І-ІІ, ІІІ-ІV.
Програма змагань:
   для ВНЗ І-ІІ р.а.
-         25м вільний стиль (дівчата);
-         25м вільний стиль (юнаки);
-         4х25м – вільний стиль естафета (дівчата);
-         4х25м – вільний стиль естафета (юнаки);
                                  для ВНЗ ІІІ-ІV р.а.
-         25м вільний стиль (дівчата);
-         50м вільний стиль (юнаки);
-         4х25м – вільний стиль естафета (дівчата);
-         4х25м – вільний стиль естафета (юнаки);
         У змаганнях взяли участь: Ужгородський національний університет, Ужгородський торгово-економічний інститут КНТЕУ, Мукачівський державний університет, Закарпатський угорський інститут ім.Ф.Ракоці ІІ,Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ», Свалявський технічний коледж НУХТ та Закарпатський базовий медичний коледж.
Результати серед ВНЗ І-ІІ р.а.
25м вільний стиль (дівчата):
І місце - Лукашевська Уляна (ПГК ДВНЗ «УжНУ»);
ІІ місце – Рішко Настя (УТЕК КНТЕУ);
ІІІ місце – Товт Ванесса (ПГК ДВНЗ «УжНУ»).
25м вільний стиль (юнаки)
І місце – Боршош Владислав (УТЕК КНТЕУ);
ІІ місце – Куклишин Юрій (ПГК ДВНЗ «УжНУ»);
ІІІ місце – Басараб Микола (УТЕК КНТЕУ).
4х25м – вільний стиль естафета (дівчата)
І місце – УТЕК КНТЕУ;
ІІ місце – ПГК ДВНЗ «УжНУ»;
ІІІ місце – Свалявський технічний коледж НУХТ.
4х25м – вільний стиль естафета (юнаки)
І місце – ПГК ДВНЗ «УжНУ»;
ІІ місце – УТЕК КНТЕУ;
ІІІ місце – Свалявський технічний коледж НУХТ.
Результати серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.
25м вільний стиль (дівчата):
І місце – Кочемба Аліса (УжНУ);
ІІ місце – Патакий Інга  (УжНУ);
ІІІ місце – Рубльова Ксенія (УжНУ»).
50м вільний стиль (юнаки)
І місце – Рубаха Юрій (УжНУ);
ІІ місце – Степчук Віктор ( «УжНУ»);
ІІІ місце – Бойчук Микола (УжНУ).
4х25м – вільний стиль естафета (дівчата)
І місце – УжНУ;
ІІ місце – Закарпатський угорський інститут ім.Ф.Ракоці ІІ;
ІІІ місце – УТЕІ КНТЕУ.
4х25м – вільний стиль естафета (юнаки)
І місце – УжНУ;
ІІ місце – УТЕІ КНТЕУ;
ІІІ місце – Закарпатський угорський інститут ім.Ф.Ракоці ІІ.
Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору