МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Запорізькі студенти здобули три медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики Рекомендовані

Запорізькі студенти здобули  три медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики
Албанія цими днями приймає чемпіонат Європи з тяжкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років. Україна делегувала на першість континенту 28 спортсменів, у тому числі трьох представників Запорізької області. У підсумку всі вони повертаються додому з медалями чемпіонату Європи!
Відкрився рахунок запорізьким медалям студент економіко-правничого коледжу ЗНУ Дмитро Вороновський. У ваговій категорії 56 кг у представник ЗС ШВСМ і «Спартак» показав «срібні» результати в ривку (109 кг), і в поштовху (130 кг). А у сумі двоєборства (239 кг) став чемпіоном Європи! Тренує спортсмена ЗТУ Олександр Слободянюк.
Підтримав золоту хвилю Вороновського ще один студент Запорізького національного університету Кирило Пирогов. У ваговій категорії 94 кг спортсмен завоював малі золоті медалі у ривку (175 кг), поштовху (201 кг), і велике золото у сумі двоєборства, з результатом 376 кг! Спортсмен представляє ЗОШВСМ-ОСДЮШОР і «Динамо», а тренується під керівництвом Дениса Готфрида та Олександра Слободянюка.
Третя представниця Запоріжжя на чемпіонаті Європи - Ганна Панова у напруженій боротьбі поступилася спортсменці з Росії. Підопічна Анатолія Орлова завоювала мале срібло у ривку  (93 кг) і бронзу у поштовху (117 кг). У сумі результат у 210 кг приніс Ганні велике срібло.  Спортсменка також навчається в ЗНУ, а представляє ЗОШВСМ і ВСУ.
Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

 

вгору