МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Змагаються студенти-футзалісти Донеччини

Змагаються студенти-футзалісти Донеччини
17-18 жовтня в спортивному залі ДДМА міста Краматорськ, відбувся чемпіонат Донецької області з футзалу серед студентів університетів, академій та інститутів. Крім пропаганди здорового способу життя, залучення студентської молоді до активних занять спортом, цей чемпіонат підвищив  індивідуальну майстерність спортсменів, виявив кращу команду серед ВНЗ Донецької області з футзалу.
У чемпіонаті взяли участь команди чотирьох навчальних закладів області: Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) та Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА).
На спортивному майданчику студенти показали високий професіоналізм та неабиякий рівень фізичної і технічної підготовки. У всіх матчах хлопці боролися за кожну передачу, адже помилки на полі одразу змінювали рахунок на табло.
У півфінальних іграх, не обійшлося навіть і без серії післяматчевих пенальті, в матчі між студентами ДНМУ та ДДМА.
У матчі за перше місце боротьба між командами велася на рівних, але все ж таки, трохи більше удачі та майстерності у цій грі принесли перемогу команді ДДПУ. Команда ДНМУ посіла друге місце, третіми стали спортсмени ДонНАБА.
Представник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, майстер спорту Максим Сорока та викладач кафедри фізичного виховання ДДМА Юрій Сорокін нагородили команди і вшанували кращого гравця, захисника, нападаючого та воротаря чемпіонату. Ними стали відповідно: Челик Сейфула (ДНМУ), Герман Хоружий (ДДМА), Сергій Либа (ДонНАБА) та Руслан Гапоненко (ДДПУ).
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору