МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У НУБіП України відбулося свято спорту Рекомендовані

У НУБіП України відбулося свято спорту
Сьогодні, 7 вересня-2017, в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, присвячене 60-річчю проведення спартакіад серед студентів та 120-річчю НУБіП України.
У святкових заходах узяв участь голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко.
Не обтяжуватиму вас цифрами і фактами. Тільки скажу, що НУБіП - це справжній спортивний виш. Адже тут постійно дбають про здорового майбутнього фахівця. І тільки спорт разом з фізкультурою в цьому надійні помічники. До речі, за словами ректора Станіслава Ніколаєнка, його підопічні хворіють на 30 відсотків менше, ніж їхні ровесники з інших столичних вишів. Чому так? Ніколєнко зізнався, що на території університету і повітря, і вода чисті, справжні. Навіть сам ректор п"є цю воду. А ще його студенти дружать з фізкультурою і спортом.
Було багато гостей, нагород, подарунків. Вітань (переконаний, що щоросердні!). Подарували студентам (спонсори) навіть мішок гречки.
Потім усі з урочистостей подалися на стадіон. Тут було багато різноманітних змагань. Зокрема, популярні серед студентів-аграрників перетягування канату, футбольний поєдинок і показове тренування симпатиків американського футболу.
Микола Моторний, заслужений журналіст України (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору